Тротинетка, касов апарат и котва извадиха водолази от морето край Мостика
Въпреки вълнението на морето и лошата видимост през днешния ден, на сушата бяха извадени немалко количество отпадъци
Водолази от цялата страна се включиха в почистването на морското дъно около Мостика в Бургас. Доброволческата акция се организира ежегодно от Сдружение с нестопанска цел “Приятели на Морето – Бургас”.
Въпреки вълнението на морето и лошата видимост през днешния ден, на сушата бяха извадени немалко количество отпадъци сред които една тротинетка, касов апарат, въдици, месина, мрежи и други риболовни принадлежности, бутилки, метални, пластмасови и стъклени отломки, част от котва и други предмети.
Инициативата се проведе под мотото “Да запазим чисти морето и морския бряг заедно”. Сред нейните цели е, от морското дъно не просто да бъдат извадени на сушата някакво количество боклук, но и да бъде напомнено, че е важно да пазим природата и да бъдем отговорни в действията си спрямо нея.
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган

Ще си кръщаваме нещата както искаме и без това сме повече от вас!
кви са тия Слънчев Бряг тежък комунизъм вече е Слънчака и не на занимавайте.
Моста си е мостик и това е
на центъра имало някъв альоша къв альоша тва е ония с ръката до дюнерите и точка.
Общината е до дюнерите на сезама.
Новата поща и Свободния се намират до дюнерите на сезама и точка.
Само Янбол завладяваме ви и това е
Флегмите най-накрая са разбрали разликата между МОСТ и МОСТИК!