×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Орелът Гошо раздава хапчета „Античалгин“ на Raya beach в Поморие


Орелът Гошо раздава хапчета „Античалгин“ на Raya beach в Поморие
Томи Попая гледа кротко от кадъра, но веднага може да извади пистолета от гащетата и да ви залее с вода от маркуча. Но сега ви чака за Джулая
01 Юли 2012, Неделя, 22:44 ч.
Автор: Добромир ДОСКАЧАРОВ Снимки и видео автора

Бъди Алиса, скочила в заешката дупка, докато си пиеш коктейла на това откачено място


„Обектът се охранява от гущери – вълча порода“. Това със сигурност би трябвало да е надпис пред къщата на Лудия шапкар, ако Алиса бе достатъчно наблюдателна да го види. Но тя е била твърде запленена от чудатите особености на новия свят, в който е навлязла. Така смаян бе и екипът на Бесове.бг, когато наближи бар Raya beach на най-хубавото място на поморийския плаж (виж видеото, ако те мързи да дочетеш това лудо описание) .

Почти пред Гранд Хотел Поморие и тузарския затворен комплекс Бутик Роуз Гардънс, вървейки си по плажната ивица, нищо неподозиращият летовник се блъска в огромен тотем, на който са заковани с пирони указателни табели. Спасителната сянка на чадъри и шатри е по-далеч, но дотам не стигаш, защото погледът остава прикован в надписите на вехтите дъски, забити в огромно, изгладено от морските вълни, дърво. Най-долният сочи посоката за небостъргача в Меден Рудник, а следващата учтиво ви упътва към Горно Уйно и невъзмутимо съобщава за скромното разстояние от 526 км. Ако това не ви стресне, следващата табела с надпис „Мъшки русали“ („ш“-то е нарочно) не указва конкретна посока, което би предизвикало леко безпокойство. Над нея стои табела, сочеща някъде в морето, която казва, че до Москва има 2651 км, като част от тях очевидно са плуване. След тази умопомрачителна представа за изминато разстояние вече ви се иска да пийнете нещо разхладително и за по-сигурно това ви подсказва последният надпис „RAYA BEACH BAR“. За по-голяма сигурност на върха на този тотем има гнездо с кацнал в него орел. Той се казва Гошо и помага на всички, изгубили пътя си, да поседнат в бар „Рая“ и да преосмислят дали си заслужава да продължат.

 
„Raya Beach“ е идеалното място за веселяшки частни партита и рождени дни, като резервации се приемат на тел. 0886313311
А това „тук“ не е какво да е „тук“, нито пък е някакво си „там“. Подминавайки тотема, жадният посетител на бар „Рая“ ще се вгради в една огромна инсталация на съвременното плажно изкуство. Съблекалнята е обсипана с огромни ярки цветя, а на нея пише „Гримьорна“. Огромни сламени чадъри правят дебела и непоклатима сянка за тлъсти възглавници, чакащи да отпуснете в тях уморените от дългите разходки крака. Близо до водата пък са разположени шатри със шезлонги, където можете да се отдадете на приятен масаж.

На входа на самия бар има гребло от лодка, на което виси малка усмихната маймунка. Желателно е и вие да й се усмихнете – действало против махмурлук. Стените са покрити с всевъзможни надписи, повечето от които са лирични откровения, сътворени под вълшебната аура на бар „Рая“: „Сега е моментът да полетиш след мечтите си“, „Обичам да пуша, по- малко да пия“, „Чеченеца беше тук“, „Слънце, море, любов в Рая“. В специален кът се мъдрят няколко водни пушки и пистолет в случай на слънчева атака.

Тоалетната тук се подвизава под името „Рахатлъка“, а зад самия бар се намира „Градината на чичо Финко“. Тя е специално произведение на управителя на заведението Галин.  Той, заедно с Томи Попая са основните двигатели в „Raya beach“, а най-голямата заслуга за съществуването на заведението и по-точно за цялостния му “еклектичен“ дизайн е на ... Георги Мицов. Само тези, които го познават, се досещат на какво е способен. Иначе Георги Мицов е самият проджект мениджър на Гранд Хотел Поморие и в следващите два месеца често можете да го засечете тук. В момента „Рая“ се подготвя за голямото събитие Джулай морнинг, което ще напълни бара с усмихнати млади и не толкова млади хора, които заедно ще се забавляват до ранни зори.

 Полилеите са от рапани и бодлива тел, а по гредите са налепени хиляди миди и камъчета. Според Попай партито срещу Джулая ще продължи около 36 часа и никой няма да усети умора. До края на сезона тук всяка неделя през деня музиката ще се селектира от български DJ, посветен в най-модерните ритми на съвременния електронен саунд.




В категории: Лайфстайл , Поморие


Добромир ДОСКАЧАРОВ Автор
Добромир ДОСКАЧАРОВ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Rezovo
12.01.2013 12:31:19
0
1
Ave ei Toma q po dobre se prebirai pak na selo v Rezovo,che da ne vzemat da te vkarat pak v pandelata :D stiga be hora kakvo se kefite na bivshi zatvornici da hubavo mqsto shte e tam s mn alkohol i narkotici e zaradi takiva pomqri sme na tva deredje!!!!!
16.
4ipina
20.07.2012 21:17:51
0
0
Toma Talepov...Star moi boen drugar ot kakto se pomnq :)) Ma4kai tomii :))
15.
*********
02.07.2012 06:27:10
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
14.
Славена
01.07.2012 15:34:50
1
1
Хубаво е наистина,не съм виждала по-хубаво място,по-естествено и готино, бях там, не вярвах че е толкова страхотно. Заслужава си и ви го препоръчвам. Тоя Попая Томито наистина е откачен,но не е лош,предава много хубав нюанс на цялата обстановка. На мен ми беше гот с него.
13.
*********
29.06.2012 22:15:46
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
АТРИУМ4О
29.06.2012 18:43:39
2
3
до AZ Томата,е маняка който кара колата на Капсамуна/Иван/,една кошница ама ся е нарисувал с надписи за РАЯ,Томата е един як пи4,приятел на Жоро,Тошко,Диян,Евгени,Коцето,,,,и много други пи4ове и пи4ки,само така лятото тепърва запо4ва
11.
AZ
29.06.2012 15:20:33
2
6
А ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КОЕ ТОМАТА ?
10.
kukuruku
29.06.2012 13:19:08
1
3
Лудницааа :-)))
аре на Джулайа там!
9.
edin dovolen
29.06.2012 11:12:04
1
5
Bqh na Raya... Tova e mqstoto.... !!!!!!!!!!
8.
baba vi
29.06.2012 11:09:11
1
3
zavedenieto e neveroqtno su4etanie ot luks i v sushtoto vreme mqstoto napraveno za edno mnogo dobro prejivqvane ... neznam ot kade vi idva tozi nepriqzan i tazi zavist ... no nqmate daje pravo na mnenie .. blagodarq
7.
обективно мнение:))
29.06.2012 10:00:40
3
8
Супер е заведението, яка нестандартна идея с яка реализация. Искам да подчертая на негативните коментатори,че вместо да бълват грозни неверни думи, да погледнат себе си в коя агро дупка се намират. Бъдете позитивни и доброжелатели като Томи Попая и ще минете на следващото ниво в живота си, ще сте доволни когато се будите сутрин. Знаем че българина злобее за успеха на другия до него, но независимо от Вас колелото на живота се върти и Хубавите неща са си хубави уви. По добре да коментират отколкото да не фиксират. Успех на ЕКЗОТИЧНОТО ЗАВЕДЕНИЕ и на приветливия персонал, с Вас съм. :))))
6.
аааа
29.06.2012 09:56:15
2
7
Никакви пари няма да вземат за репортажа.Катето връща услугата на Мицов,заради интервюто с човека на Кирсан,той държи плажа и в частност част от този бар
5.
*********
29.06.2012 08:27:38
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
ааак
29.06.2012 06:43:31
3
6
Колко пари ли ще вземат за тая реклама
3.
rezovo
29.06.2012 06:16:19
3
6
Toma nedei da govori6 gluposti :D
2.
rezovo
29.06.2012 06:15:27
1
2
hahahahahahaha
1.
мухаха
29.06.2012 06:14:11
4
2
Лъкжъри Бийч е по-хубаво заведение :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия   Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението Движението в участъка при „Малкия тунел“ по път I-1 Симитли - Кресна се извършва двупосочно в една лента под контрола на пътна полиция България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим На 1 февруари страната ни се прекланя пред паметта на хилядите, загинали по време на тоталитарната диктатура след 9 септември 1944 година Сбогуваме се с лева Сбогуваме се с лева Еврото вече е единствената официална валута в България   Как куфарите с пари станаха апартаменти Как куфарите с пари станаха апартаменти Еврото направи едно нещо и то вдигна цените до небето За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя Коментар за безнаказаността, институционалния отказ от справедливост и цената, която плащат жертвите Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов От 616 представени декларации за присъединяване към партията нито една не съдържа дата на подписване Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Има ли „невидима ръка“, която лансира Варна пред Бургас Изрезка от вестник от далечната 1924 година провокира въпроса: Кой пречи на Бургас? Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре Кадрите от баровската „Маями“ бяха качени на фен страницата на несъществуващата днес мутренска групировка във Facebook На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите Светецът, загинал мъченически за християнската вяра, се почита не само заради чудесата си, но и като покровител на плодородието 
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия   51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса 51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса Техническа повреда остави туристи във въздуха в района на Улудаг – всички са евакуирани успешно Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Заради "изфабрикувани обвинения" в сътрудничество с Русия за спечелване на президентските избори през 2016 г Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Планираната промяна в националното външно оценяване и балансът в подготовката на учениците излязоха на преден план на среща на СРСНПБ Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж ФК Кьолн ги поздрави  Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Cпopeд индийcĸи мeдии ĸъм ĸpaя нa янyapи oĸoлo cтo дyши ca били пocтaвeни пoд ĸapaнтинa ĸaтo ĸoнтaĸтни лицa Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори