Засякоха кола, движеща се с 203 км/ч на АМ „Струма“ край Перник
Разрешението е за 120 км/ч
Автомобил, движещ се с висока скорост, е засечен на автомагистрала "Струма" в района на Перник, съобщиха от полицията.
Превозното средство със старозагорска регистрация е управлявано с рекордните 203 км/ч при разрешение от 120 километра.
Нарушението е констатирано по време на акция "Скорост".
В хода на проверките са установени още трима водачи зад волана след употреба на алкохол, един след употреба на наркотици, както и трима неправоспособни шофьори. Проверени са 612 моторни превозни средства. Съставени са 40 акта за установяване на административни нарушения, 168 фиша и 1818 електронни фиша. Издадени са и три заповеди за прилагане на принудителни административни мерки.
През юни т.г. служители на областните дирекции на полицията в Перник и Кюстендил проведоха акция по метода "широкообхватен контрол" на магистрала "Струма", припомня БТА.
Кадифен чийзкейк с малини – нежен десерт, който се топи в устата още с първата хапка!
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
