Стотици чакат на опашка за автограф от Дара
Мегазвездата демонстрира изцяло нов имидж
На среща, продължила близо 3 часа вчера, мегазвездата Дара поздрави феновете в родния си град Варна. Кауфланд в кв. Трошево буквално се пукаше по шевовете от желаещи да видят на живо идола си, а на око опашката се виеше повече от 50 метра. Всички чакаха търпеливо своя ред да разговарят, да вземат автограф и да се снимат с нея.
Обратно на „звездните“ очаквания, Дара отново демонстрира лекота и непосредственост в общуването. Тя се смя, пя и прегръща своите фенове, очаровайки ги със сърдечното си отношение към всеки един от тях.
Изненада за всички беше изяло новата й визия. Тя се появи с тъмна коса и бретон, а на лицето й имаше много малко грим. Широката й усмивка и този път беше най-мощният акцент, на който тя беше заложила.


Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме
Здравословни храни, които трябва по-често да присъстват в менюто ви
Тези зодии пазят най-добре тайни и рядко предават доверието
7 лесни навика, с които банята ще остане чиста много по-дълго
Ужасяваща смърт на украински бизнесмен
Хрупкави тиквички на фурна с чесън и копър - лесна рецепта за лека вечеря
7 грешки при прането, които съсипват дрехите ви без да го осъзнавате
Най-голямата слабост на всяка зодия
От БФСки се ядосват заради спекулации с Малена Замфирова
Пухкави домашни мекици - лесна и изпитана рецепта
Крис от "Ергенът" се свлече на плажа в Шри Ланка, карат го в спешното
Кола престоя половин век под вода след нелеп бас
