Показа, че изглежда страхотно и без грим
Тя обаче избягва да се показва в публичното пространство без грим и понеже често я виждаме по телевизията, когато е силно гримирана и с перфектна прическа, най-накрая се престраши и реши да се покаже напълно натурална в социалните мрежи
Джаз певицата Хилда Казасян, която вече от много дълго време е неотменна част от журито на един от любимите риалити формати в българския ефир "Като две капки вода“, а зрителите я обичат заради вечния ѝ позитивизъм и широката усмивка, която рядко слиза от лицето ѝ.
Тя обаче избягва да се показва в публичното пространство без грим и понеже често я виждаме по телевизията, когато е силно гримирана и с перфектна прическа, най-накрая се престраши и реши да се покаже напълно натурална в социалните мрежи. Що се отнася до популярните личности, ние просто сме свикнали винаги да ги виждаме перфектно облечени и с много силен грим по лицето, който толкова ги преобразява, че когато го свалят, често не можем да ги рапознаем.
Такъв е и случаят на джаз изпълнителката, която винаги излиза по телевизията с много макеаж и изобщо избягва да се показва в социалните мрежи натурална. Преди няколко дни обаче госпожа Казасян публикува снимка във фейсбук профила си от популярно заведение в Созопол, с която обяви, че вече е открила морския сезон:
"Любим, любим Созопол! Чакаме ви“, написа Хилда под поста си. На снимката 55-годишната тв звезда се показа бе капка грим – нещо, което учуди голяма част от феновете ѝ. Разбира се, публикацията събра хиляди харесвания и коментари, като почитателите ѝ побързаха да я поласкаят за прекрасния начин, по който изглежда дори и без грим:
"Eехх, Хилде колкто старееш толкова хубавееш!" и "Любима, любима Хилда!“, гласяха част от коментарите. Нямаше как обаче да не бъде зададен и въпросът дали въпросният ресторант от снимката е неин. Напомняме, че изпълнителката е с арменски корени и има собствен бизнес, свързан с ресторантьорството. Певицата отговори положително на този въпрос, като това провокира редица спекулации за финансовото ѝ състояние, които обаче русокосата дама прецени да не коментира, пише actualno.
На 7 и 8 май Синята зона в Бургас ще е безплатна
Любовни авантюри вместо манджи в „Хелс китчън“! Вижте бившата на Събков, която замени с поморийката Трифонова
Златни момичета и високи залози: Кои са титулярките на букмейкърите?
Отиде си бивш министър на образованието, баща на известен музикант
Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро
Министерският съвет ще обсъди план за борба с измамите в ЕС и важни инфраструктурни проекти
Три гола на Бойко Борисов вкараха отбора на финала на републиканското първенство за ветерани
Ремонтът пред ЖП гарата в Бургас продължава и днес
Проф. Янаки Стоилов: Имаме ли изобщо нужда от постоянен ВСС?!
Шефовете на „Магазин за хората“ ЕАД подадоха оставка след скандала за големите заплати
Корнелия Нинова като рапъра Спенс: Писна й
Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба

Ай трай там, не се излагай.
Циганин неграмотен.