Сменят ли Слави Трифонов
Предвиденият дневен ред на Национална конференция на ИТН включва избор на председател на ИТН и приемане на нов устав
Националният съвет на "Има такъв народ“ (ИТН) свиква Национална конференция на 17 май, съобщава БТА.
Предвиденият дневен ред включва избор на председател на ИТН, приемане на нов устав, както и избор на Изпълнителен съвет и арбитражно-контролна комисия по предложение на председателя.
За участие в работата на Националната конференция са поканени членовете на Изпълнителния съвет на политическата сила, областните координатори, народните представители от парламентарната група, кметовете на общини, евродепутати от партията.
БТА припомня, че първоначално висшият форум на ИТН трябваше да бъде на 18 януари т.г., но поради преговорите за правителство, конференцията беше отложена. Тогава заместник-председателят на парламентарната група на ИТН Станислав Балабанов обясни пред медиите, че те са партия от лидерски тип и, докато Слави Трифонов има интерес да се занимава с политика, тя ще съществува. "Категорично да“ - така той отговори на въпрос дали Трифонов отново ще е председател на ИТН.
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток

има такъв КОМПОТ!
Телето балабанчо ще прочете некролога!
Време е!
Очевидно му пука единствено за екипа от шоуто му, но не и за нас - гражданите.
По известен като "Зулуса"
Ще стискат до последно...
Да Огънат някой лев.
Господин КОЙ ще ги Захранва..
И така...
Лошо е да се продадеш... КАТО ЕВТИНА ФЕЯ.
Слави искаше много....накрая го Фалираха и клекна.
ПЛЕВЕНСКИ МАЛОУМНИК.