Див екшън в Перник
Четирима младежи са задържани
43-годишен мъж е бил нападнат и бит в района на автогара Перник от четирима младежи. Инцидентът е от 7 май, съобщиха днес от полицията.
По данни на пострадалия - нападението е извършено докато се прибирал към дома си около 03.30ч. Потърпевшият мъж твърдял, че не познава нападателите си, а побоят му бил нанесен без да има някаква причина или повод за това. Той е настанен в хирургично отделение на Пернишката болница с различни травматични увреждания.
Сигнал за инцидента са подали в полицията от Спешния център в Перник. Служители от Първо РУ предприели незабавни оперативно-издирвателни действия и още същия ден установили и задържали за до 24 часа четирима младежи. Те са на възраст 16, 17, 19 и 23 години.
Образувано е досъдебно производство и действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.
Водеща от бТВ слезе от ефир, защото е бременна. Всички питат кой е бащата
Офертите заваляха: Хотелиерите очакват септември да изпревари август по морето
След „Левски“ - към клуба от родния му град: Мило Борисов преговаря да вземе „Берое“
„Акулите“ хвърлиха Sharky в битката за талисман на „Евровизия 2027“ в Бургас
Четирима починаха от западнонилска треска в Северна Македония, 38 са заразените
Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ разширява образователното си портфолио с нова магистърска програма
Тази вечер е големият концерт на Тони Димитрова в Бургас, билетите са разпродадени
Слънчев бряг отново потвърди славата си на Меката на ментетата: 3709 „маркови“ артикула паднаха в полицейски капан
ПП-ДБ заговориха за тиха чистка в образованието, Бургас е сред визираните
Хванаха трима варненци в крачка край Иракли, тарашели паркирано Рено
ПТП затапи ключов булевард в Бургас, пернишки Хюндай нацели бургаско Субару
Чиновниците получават хоум офис до два дни седмично, парламентът решава след ваканцията
