Вижте какъв паметник издигнаха в Полша за Деня на победата
Скулптор осмива Путин, изобразявайки го като фалос с каска
Полският скулптор Мартинас Гаубас изработи статуя, наподобяваща фалос, чиято „глава” е тази на Путин с каска. Творението е поставено по средата на площад в гробището-мавзолей на съветските войници във Варшава, освободена от нацистка окупция на 17 януари 1945 г. Разбира се, на „откриването” по-рано днес, творбата му бе подобаващо представена с дим в цветовете жълто и синьо.
Скулптурата е наречена от самия автор „Хуйло” и засега ще стои на това място. После ще се премести към другите екстремно мразещи русия страни от Прибалтика - Литва, Латвия и Естония.
„Идеята ми дойде още в първите дни на войната в Украйна. Нарисувах скеч за скулптурата „Хуйло” и я качих във Фейсбук. В началото мислех, че светът не е толкова жалко слаб и войната ще приключи скоро. О, наивност...”, заявява Мартинас Гаубас.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Запомнете че поляците заедно с Хитлер, Сащ, Япония, Чърчил, Норвегия и ние българите нападнахме братушките и си го получихме оъ Сталин и червената армия и скороо всичко ще се повтори но този Путин е много по-силен от Сталин и червената армия, и няма да има прошка ни за американци ни за евроджендърси.
Ще ви резнат центарчетата, нали?! ХААХХАХХАХАХ
Нямам какво повече да добавя.