Вижте какъв паметник издигнаха в Полша за Деня на победата
Скулптор осмива Путин, изобразявайки го като фалос с каска
Полският скулптор Мартинас Гаубас изработи статуя, наподобяваща фалос, чиято „глава” е тази на Путин с каска. Творението е поставено по средата на площад в гробището-мавзолей на съветските войници във Варшава, освободена от нацистка окупция на 17 януари 1945 г. Разбира се, на „откриването” по-рано днес, творбата му бе подобаващо представена с дим в цветовете жълто и синьо.
Скулптурата е наречена от самия автор „Хуйло” и засега ще стои на това място. После ще се премести към другите екстремно мразещи русия страни от Прибалтика - Литва, Латвия и Естония.
„Идеята ми дойде още в първите дни на войната в Украйна. Нарисувах скеч за скулптурата „Хуйло” и я качих във Фейсбук. В началото мислех, че светът не е толкова жалко слаб и войната ще приключи скоро. О, наивност...”, заявява Мартинас Гаубас.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Запомнете че поляците заедно с Хитлер, Сащ, Япония, Чърчил, Норвегия и ние българите нападнахме братушките и си го получихме оъ Сталин и червената армия и скороо всичко ще се повтори но този Путин е много по-силен от Сталин и червената армия, и няма да има прошка ни за американци ни за евроджендърси.
Ще ви резнат центарчетата, нали?! ХААХХАХХАХАХ
Нямам какво повече да добавя.