Вижте какъв паметник издигнаха в Полша за Деня на победата
Скулптор осмива Путин, изобразявайки го като фалос с каска
Полският скулптор Мартинас Гаубас изработи статуя, наподобяваща фалос, чиято „глава” е тази на Путин с каска. Творението е поставено по средата на площад в гробището-мавзолей на съветските войници във Варшава, освободена от нацистка окупция на 17 януари 1945 г. Разбира се, на „откриването” по-рано днес, творбата му бе подобаващо представена с дим в цветовете жълто и синьо.
Скулптурата е наречена от самия автор „Хуйло” и засега ще стои на това място. После ще се премести към другите екстремно мразещи русия страни от Прибалтика - Литва, Латвия и Естония.
„Идеята ми дойде още в първите дни на войната в Украйна. Нарисувах скеч за скулптурата „Хуйло” и я качих във Фейсбук. В началото мислех, че светът не е толкова жалко слаб и войната ще приключи скоро. О, наивност...”, заявява Мартинас Гаубас.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Запомнете че поляците заедно с Хитлер, Сащ, Япония, Чърчил, Норвегия и ние българите нападнахме братушките и си го получихме оъ Сталин и червената армия и скороо всичко ще се повтори но този Путин е много по-силен от Сталин и червената армия, и няма да има прошка ни за американци ни за евроджендърси.
Ще ви резнат центарчетата, нали?! ХААХХАХХАХАХ
Нямам какво повече да добавя.