×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Френски водолаз изчезна при подводна работа по научен уред в Антарктика
  • Жечо Станков: Имаме едни от най-ниските цени на тока в Европа
  • Иран затвори въздушното си пространство след заплахи от САЩ
  • Заплатите в обществения сектор ще бъдат увеличени с 5%
  • Бургас има двойка републикански шампиони в спортната стрелба
  • Обир в София! Арестуваха известни криминални фигури
  • Трима ще се борят за европрокурор от България
  • 7 г. затвор за мъж, причинил смърт на пътя в пияно състояние
  • Германия нареди изпращане на войски в Гренландия "поради руски и китайски заплахи"
  • Навес падна върху хора в София, един е загинал
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ново жестоко убийство в Хасково


Ново жестоко убийство в Хасково
Агресията в града е плашеща
09 Май 2025, Петък, 07:10 ч.
Автор: Флагман.БГ

34-годишен мъж преби фатално скитник

Зловещото убийството на 18-годишната Магдалена Русева от Хасково разтърси родното общество. Извършителят на деянието, според доказателствата, е 17-годишният Иван Костов. Той е бил от приятелския кръг на жертвата.

Миналата вечер пък стана ясно, че в града има ново жестоко убийство. Този път жертвата не е младо момиче, а скитник. Извършителят пък е мъж в разцвета на силите си.

След зловещото убийство: Хасково продължава да се тресе, полицията работи по шокираща версия

Случаят едва ли ще добие толкова голям отзвук, но е показателен, че в Хасково и родното общество са налице сериозни проблеми с агресията.

34-годишният К.К. е задържан, след като нанесъл брутален побой във визирания град. Пребитият човек е починал, съобщиха от апелативната прокуратура.

Смъртта на 51-годишния М.И. е настъпила няколко дни след саморазправата. От боя той е бил с трайно затруднение в движението на снагата, счупени ребра и контузия на левия бял дроб, последвал е възпалителен процес.

Побоят е нанесен на 3 май, след възникнал конфликт. Скитникът не е потърсил медицинска помощ и на 7 май е починал. 

Така Хасково, от град, който до преди месец се свързваше главно с успехите на Григор Димитров в тениса, сега е арена на две жестоки убийства в рамките на броени дни.


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Данъчни погнаха собствениците на скъпи коли Данъчни погнаха собствениците на скъпи коли 15/01/2026, Четвъртък 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ БФС каза за Армстронг Око-Флекс БФС каза за Армстронг Око-Флекс 15/01/2026, Четвъртък 21:17 0
Тервел ИЛИЕВ Експерт предупреди: Този навик може да ни убие Експерт предупреди: Този навик може да ни убие 15/01/2026, Четвъртък 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Дама свали 45 килограма, ето как го направи Дама свали 45 килограма, ето как го направи 15/01/2026, Четвъртък 20:03 0
Тервел ИЛИЕВ Варненската полиция с голям удар Варненската полиция с голям удар 15/01/2026, Четвъртък 19:21 0
Тервел ИЛИЕВ Фалшиви евро плъзнаха на пазара Фалшиви евро плъзнаха на пазара 15/01/2026, Четвъртък 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Див с БМВ строши глупомера до Пловдив Див с БМВ строши глупомера до Пловдив 15/01/2026, Четвъртък 18:33 1
Тервел ИЛИЕВ Кражба на сиромашка кола във Варна Кражба на сиромашка кола във Варна 15/01/2026, Четвъртък 18:18 0
20
Коментара по темата
20.
Оцелял по чудо от СДС Чумата
09.05.2025 15:48:53
0
1
СДС-Чумата изобщо не е виновна, за опростачването на младото поколение, а Путин е виновен ! Санкции!
19.
До1-няма изненада
09.05.2025 13:47:28
1
1
Нищо друго освен агресия не може да се очаква след примера който дават новоизлюпените пишман политици, които с действията си приличат повече на терористи. Замерването с яйца, домати и заливането с боя на сгради с държавно и европейско значение от лидерите ипривържениците на войнолюбеца Копейкин, на прескачащата от цвят на цвят гелосания Руди и лисунгера от Падение наричаща се незаслужено Величие дават повод на гамени да безчинстват и убиват надявайки се на същата безнаказаност.
18.
Габи
09.05.2025 13:34:33
0
2
Флагман не знаят ли, че значението на думите-почина и започна -е съвсев различно?Моля да се информират и да не ги заместват.
17.
До 14
09.05.2025 11:34:22
6
6
Само информативно да кажеш България с какво навреди или заплаши Рашистите че те ни окупираха. По големи фашисти от руснаците няма като те бяха в основата на започването на ВСВ.Русия беше основен немски съюзник в началото на войната и плячкосваше чужди земи докато швабите не тръгнаха срещу тях.Така че те празнуват деня на победата над собствената война която започнаха .
16.
do 7
09.05.2025 11:26:27
0
4
Те и в Хасково убиват жени и деца
15.
До 14
09.05.2025 10:13:13
7
12
А защо тогава след като сме помогнали с войска на СССР да победи фашизма, СССР обявява война на България?
14.
Боцмана
09.05.2025 09:18:22
13
10
Флагман, само на вметна, че за разлика от вас, ние все още знаем какво се е случило на 09.05.1945!!
Както ще се види днес и по-голямата част от света също помни и е изпратила свои представители на Червеният площад!
Знам, че основните коментиращи тук са непълнолетни дебили, но те също трябва да знаят непреходната истина!
А тя е, че на точно тази дата гръбнакът на фашизма е пречупен от Великата Червена армия!
Армия, в чийто състав е и Първа българска армия, командвана от генерал Стойчев. В състава на Трети украински фронт, тя достига до Клагенфурт, извършвайки планини от храброст!
Генерал Стойчев е един от малкото балкански военнокома3bcндващи, поканен на ПАРАДА НА ПОБЕДАТА на СССР над Третия райх в Москва!!
А ние в момента трябва да се правим, че това не се е случвало ли?!!
13.
Читател
09.05.2025 08:50:25
1
20
На 34-годишният К.К. защо му крият името. Тоя боклук сега 20 години в затвора и с кирка и лопата да ходи да копае някъде, за да си изкарва прехраната!
12.
Янко Симов-магданоза
09.05.2025 08:00:14
4
10
Сега остава и Григор Димитров да пречука Никол Шерцингер...
11.
До 7, фалшивият Зрител
09.05.2025 07:56:51
17
17
Луд човек си !
Каква Русия ? Каква украйна ?

Тук сме България !!
Член на ЕС и НАТО !
В навечерието на приемането ни в еврозоната.
Парламента ни е съставен от 85% твърди, евро-атлантици.

Коква Русия, кви 5 лв.
България живее в евро-атлантичиският свят !
Верен съюзник на Запада.
Част от Запада сме !
Идиот !
10.
Колю
09.05.2025 07:53:37
0
10
Ех, Хасково не е това, което беше.
9.
Bank
09.05.2025 07:44:29
3
16
В това ХаскоУ само идиоти ли живеят?
8.
До 6
09.05.2025 07:39:22
19
2
Четох го в Комсомолска прадаеба гроба ти да е6а и децата ти, които никога няма да имаш!
7.
Зрител !
09.05.2025 07:37:32
15
23
Нормално !
Европа е в упадък,но в Русия крадат,убиват жени и деца и още от съда подписват договор и вместо в затвора ги пращат на война заради фашисткото законодателство. Доказани убийци и педофили от затворите подписват контракти и тези които оживеят на войната се връщат в Раша и отново изнасилват и убиват,стотици случаи има .
Близките на жертвите са в шок че убийците на децата им се връщат като герои и живеят рядом с тях и убиват отново.
6.
До 5
09.05.2025 07:33:27
17
14
ти това в Правда ли го чете?
Малоумник!
5.
Зрител
09.05.2025 07:30:17
17
26
Нормално !
Европа сме все пак.
Упадакът на нравите при наличие на бтв и Нова тв, е дори в пъти по-малък от очакванията.

В Швеция 15 годишни, буквално се стрелят.
4.
ЗА БОГА ХОРА !
09.05.2025 07:29:29
23
26
3 000 000 милиона българи отдавна емигрираха ,но не в Русия . Пращайте в Русия всички тези съдии,прокурори,политици,полицаи,придворни журналисти драскачи прокремълски копейки ,
всички тези продажни русофил посткомунист туморни образования !
Родителите им бяха такива и те са същите алчни русофил комънъси същите като братушките им в русийката .
3.
ЕВАКУАЦИЯ
09.05.2025 07:15:51
9
25
ЗА БОГА ХОРА, ЕМИГРИРАЙТЕ!!!
2.
А заплатите
09.05.2025 07:10:15
4
30
на родната полиция, която трябва да ни пази, поне според песента, Растат.
Найс, а?
1.
има ли изненадани
09.05.2025 07:09:12
2
62
чалга, под прикритие, шиши и тиквата по телевизита..... нотариуси, евра, любена .... какво очаквате да излезе... ядрени физици ли..... ай стига
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Опасният паметник в Морската градина на Бургас изчезна мистериозно Опасният паметник в Морската градина на Бургас изчезна мистериозно Или се е срутил, или е демонтиран, след сигнала на съдебния лекар д-р Галина Милева до Флагман.БГ ПП-ДБ: Отхвърлиха ни законопроекта за машинно гласуване, вотът ще е на хартия ПП-ДБ: Отхвърлиха ни законопроекта за машинно гласуване, вотът ще е на хартия Опозицията обяви, че така се подготвя почвата за манипулации и връща страната години назад Само във Флагман.бг! Радев може да излезе като лидер на собствена коалиция още на 23 януари Само във Флагман.бг! Радев може да излезе като лидер на собствена коалиция още на 23 януари Името на сборната формация вече е готово и ще включва тийзърите алтернатива, справедливост, сигурност Трудова злополука в Суходол: Навес се срути, млад работник загина, двама са ранени Трудова злополука в Суходол: Навес се срути, млад работник загина, двама са ранени Едва изграден навес рухна върху трима мъже, един от които почина на място, а други двама са в болница Почина тайната дъщеря на Фреди Меркюри Почина тайната дъщеря на Фреди Меркюри Тя е издъхнала на 48-годишна възраст след дълга битка с рядка форма на рак Тези храни помагат при високо кръвно Тези храни помагат при високо кръвно Балансираното хранене и контролът на порциите са сред най-ефективните стъпки  Министър Жечо Станков: България е сред страните с най-евтина електроенергия в цяла Европа Министър Жечо Станков: България е сред страните с най-евтина електроенергия в цяла Европа Увеличението на цената на електроенергията за битовите потребители при управлението на настоящото правителство е едва 2,58% Увеличават зплатите в обществения сектор с 5% от януари Увеличават зплатите в обществения сектор с 5% от януари Теменужка Петкова безпощадна: Асен Василев ни докара 17% инфлац 5% e годишната инфлация за 2025 г. 5% e годишната инфлация за 2025 г. Повече от две години и половина - 31 месеца, годишната инфлация в България е едноцифрена с тенденция към намаление Президентът е част от сглобката, Пламен Узунов допусна купуването на 380 хил. гласа, смята Румен Овчаров Президентът е част от сглобката, Пламен Узунов допусна купуването на 380 хил. гласа, смята Румен Овчаров Бившият министър заяви, че е в БСП напук на сегашното ръководство, което обслужва чужди интереси
Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Афганистанският мигрант бе осъден доживот, след като изнасили жена и я хвърли в минна шахта   Ще бъде ли ударен Иран с ракети „Томахоук“ заради лова на бунтовници? Ще бъде ли ударен Иран с ракети „Томахоук“ заради лова на бунтовници? Няма да се спрем, докато всеки нарушител и терорист не бъде идентифициран, задържан и подведен под отговорност, закани се шефът на полицията в Техеран Крис ли ще играе Стоичков Крис ли ще играе Стоичков Според самия Христо Стоичков който и да бъде избран, въобще няма да му е лесно да се справи с ролята Възрастен турист опитал да излети от Тенерифе с починалата си съпруга Възрастен турист опитал да излети от Тенерифе с починалата си съпруга 80-годишният мъж е преминал проверките за сигурност на летището, без да бъде задържан, след като не са открити данни за престъпление   Кран премаза коли ден след трагедията с 32 трупа, има нови жертви Кран премаза коли ден след трагедията с 32 трупа, има нови жертви Министърът на транспорта на Тайланд обяви, че "Италтай" е главният изпълнител и на проекта за магистралата на последния инцидент, въпреки че участват и няколко други компании Колко ще ни струва, ако се разболеем от грип Колко ще ни струва, ако се разболеем от грип Подгответе минимум 36 евро  Има ли „град под леда“ и потенциални „тайни“ бази на САЩ в Гренландия Има ли „град под леда“ и потенциални „тайни“ бази на САЩ в Гренландия Съществуват спекулации и слухове за скрити съоръжения под леда, особено свързани с проект Iceworm от времето на Студената война, които са класифицирани военни разработки Самоубилата се дъщеря на Томи Лий Джоунс е била психически лабилна от години Самоубилата се дъщеря на Томи Лий Джоунс е била психически лабилна от години Според записи в регистъра на Висшия съд на окръг Марин, изнесени за сп. People, 79-годишният Томи е поискал да бъде назначен временен попечител на Виктория Страхотен остров в Гърция търси заселници, предлага им по 500 евро на месец Страхотен остров в Гърция търси заселници, предлага им по 500 евро на месец Целта на програмата е да се увеличи намаляващият брой на населението и да се оживи местната общност Сръбското разузнаване и руското ФСБ заедно са тествали звуковите оръдия върху кучета Сръбското разузнаване и руското ФСБ заедно са тествали звуковите оръдия върху кучета Устройствата за дългообхватна акустика (LRAD) се продават за комуникация на големи разстояния, но когато се използват на близко разстояние, могат да причинят увреждане на слуха
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Русия е ок, но мисля, че Украйна е по-малко готова да сключи сделка Виц на деня Виц на деня Жена говори нежно на мъжа си:
- Странно как три ракии те правят толкова различен...
- Но аз не съм пил!
- Ти не си, но аз пих...
Виц на деня Виц на деня Жена говори нежно на мъжа си:
- Странно как три ракии те правят толкова различен...
- Но аз не съм пил!
- Ти не си, но аз пих...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори