Хвърли голяма бомба
В спорта...
Олимпийският ни шампион по борба - Семен Новиков, говори на пресконференция, на която сподели, че не иска да бойкотира националния отбор, но не е съгласен с някои неща.
Новиков иска да тренира със специалиста, с който спечели злато за България на Игрите в Париж Сослан Фарниев.
От федерацията начело със Станка Златева обаче освободиха Сослан и желаят националните състезатели да водят централизирана подготовка.
Така Семен няма да може да се готви със Сослан дори индивидуално.
"Аз съм против централизираната подготовка, защото момчетата (кадети и юноши) тренират заедно с мъжете. Ако ме накарат да се борят с кадет, аз мога без да искам да го контузия. Ако това се случи на следващия ден ще има новина: "Олимпийският шампион Семен Новиков контузи българските деца", сподели Семен Новиков.
Новиков явно счита, че в обществото ни има лоши настроения спрямо него, което е неприятно, защото той е изключителен спортист, а и дори говори български по-добре от много сънародници, макар да е натурализиран.
Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ
Царево става спортната сцена на Южното Черноморие за три дни
Жена с кредити върна портфейл със 7000 евро и документи
Колко вода трябва да пиете на ден
Водач на ТИР с 37 акта и 98 фиша хванат без право да шофира
Община Несебър отчете стабилно изпълнение на бюджета за 2025 г.
Годеницата на Рачков отвори дома си и разкри с какво я е спечелил
Жегите претовариха мрежата в Бургас, забравено зарядно може да изпепели дома ви
Кипър създава лаборатория за стерилни комари, за да спре денга и Зика в Европа
Георги Бърдаров се завръща в Бургас за нова среща със своите читатели
Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване
