Обрат на финала на "Ергенът" и сватба
Щастлива развръзка в чужбина
"Каквото е писано да се случи, винаги ще намери начин да се случи", сподели в своя Instagram профил Грант Елис. Той е ергенът в 29-ия сезон на едноименния формат в САЩ и може да се похвали с успешен годеж и стабилна връзка след края на предаването.
Преди грандиозния финал на сезона той е изправен пред сложен избор между красивата Лития Гар и сексапилната Джулиана Паскуароса с италиански произход.
Повечето индикации са, че той ще избере Лития.
Дори зрители са останали разочаровани от думи на Джулиана за отношенията им.
В края на формата обаче Грант изненадва и избира Джулиана Паскуароса. Преди това той много пъти се врича в любов на Лития.
"Ще бъда до теб като мъж, като партньор, като любовник и като приятел", категоричен е Елис към Джулиана. Връзката им се развива отлично след предаването, сгодени са и планират голяма сватба.
Любопитно е, че първите 3 сезона на "Ергенът" в България не доведоха до сватба. Сега тече четвърти, в който ергените са трима.
Как всяка зодия реагира на предателство
Барселона с трансферна бомба
Каква е слабостта на всяка зодия
Иван Иванов – кандидатът, който превърна действията и отчетността в политика в своя кауза
Гофрети у дома - бърза рецепта
Трикове за почистване на килими
Как да почистите завеси без пране
Домашна пица като от ресторант
Тайни за бързо почистване преди гости
Голяма звезда напуска Реал Мадрид
Домашна бисквитена торта без печене - лесна рецепта
Драма с Гришо и "Ролан Гарос"
