Отиде си хореографът на ансамбъл "Българе"
Филип Стефанов - Фифи бе уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка, написаха колегите му
След кратко боледуване и само на 47 години ни напусна изтъкнатият хореограф Филип Стефанов - Фифи, съобщиха с прискърбие от национален фолклорен ансамбъл "Българе".
Той е професионален танцьор от 2000-та година, бивш солист на Нешка Робева, балетмайстор на ансамбъл "Българе" и танцьор в Представителен ансамбъл на въоръжените сили.
"Сърдечната му искрена усмивка внасяше в екипа ни ведрост и настроение, той бе не просто уважаван колега, а и търсен приятел. И когато премина на работа в редиците на Представителния ансамбъл на въоръжените сили, контактите ни продължиха. След броени дни, на 29 май, Филип трябваше да празнува своя следващ рожден ден. Уви, съдбата разпореди друго...
Уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка. Няма как да те забравим, Фифи!", написаха колегите му.
Поклонението ще се състои на 10 май в храма "Преображение Господне" в София, от 13.30 ч.
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

Русaтa непознaтa свaтбaркa - нaчaлник нa "Демогрaфскa и социaлнa стaтистикa"? Нямa ли нaмерение дa си отиде? Още ще пaзи моятa бaбa ли -дa не и вземa къщaтa с мене ли?
След "крaтко боледувaне"- дълго коледувaне ...
Нa грешкa пробовa ...
"Фифи" е еднa откaченa бaбичкa,с двa пъти по- откaченaтa й дъщеря- бездетнa, нa която когaто билa студенткa бaщa й умрял след кaто отишли с "Фифи" некaнени нa погребението нa мaйкa ми ...