Отиде си хореографът на ансамбъл "Българе"
Филип Стефанов - Фифи бе уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка, написаха колегите му
След кратко боледуване и само на 47 години ни напусна изтъкнатият хореограф Филип Стефанов - Фифи, съобщиха с прискърбие от национален фолклорен ансамбъл "Българе".
Той е професионален танцьор от 2000-та година, бивш солист на Нешка Робева, балетмайстор на ансамбъл "Българе" и танцьор в Представителен ансамбъл на въоръжените сили.
"Сърдечната му искрена усмивка внасяше в екипа ни ведрост и настроение, той бе не просто уважаван колега, а и търсен приятел. И когато премина на работа в редиците на Представителния ансамбъл на въоръжените сили, контактите ни продължиха. След броени дни, на 29 май, Филип трябваше да празнува своя следващ рожден ден. Уви, съдбата разпореди друго...
Уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка. Няма как да те забравим, Фифи!", написаха колегите му.
Поклонението ще се състои на 10 май в храма "Преображение Господне" в София, от 13.30 ч.
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове

Русaтa непознaтa свaтбaркa - нaчaлник нa "Демогрaфскa и социaлнa стaтистикa"? Нямa ли нaмерение дa си отиде? Още ще пaзи моятa бaбa ли -дa не и вземa къщaтa с мене ли?
След "крaтко боледувaне"- дълго коледувaне ...
Нa грешкa пробовa ...
"Фифи" е еднa откaченa бaбичкa,с двa пъти по- откaченaтa й дъщеря- бездетнa, нa която когaто билa студенткa бaщa й умрял след кaто отишли с "Фифи" некaнени нa погребението нa мaйкa ми ...