Отиде си хореографът на ансамбъл "Българе"
Филип Стефанов - Фифи бе уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка, написаха колегите му
След кратко боледуване и само на 47 години ни напусна изтъкнатият хореограф Филип Стефанов - Фифи, съобщиха с прискърбие от национален фолклорен ансамбъл "Българе".
Той е професионален танцьор от 2000-та година, бивш солист на Нешка Робева, балетмайстор на ансамбъл "Българе" и танцьор в Представителен ансамбъл на въоръжените сили.
"Сърдечната му искрена усмивка внасяше в екипа ни ведрост и настроение, той бе не просто уважаван колега, а и търсен приятел. И когато премина на работа в редиците на Представителния ансамбъл на въоръжените сили, контактите ни продължиха. След броени дни, на 29 май, Филип трябваше да празнува своя следващ рожден ден. Уви, съдбата разпореди друго...
Уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка. Няма как да те забравим, Фифи!", написаха колегите му.
Поклонението ще се състои на 10 май в храма "Преображение Господне" в София, от 13.30 ч.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Русaтa непознaтa свaтбaркa - нaчaлник нa "Демогрaфскa и социaлнa стaтистикa"? Нямa ли нaмерение дa си отиде? Още ще пaзи моятa бaбa ли -дa не и вземa къщaтa с мене ли?
След "крaтко боледувaне"- дълго коледувaне ...
Нa грешкa пробовa ...
"Фифи" е еднa откaченa бaбичкa,с двa пъти по- откaченaтa й дъщеря- бездетнa, нa която когaто билa студенткa бaщa й умрял след кaто отишли с "Фифи" некaнени нa погребението нa мaйкa ми ...