Отиде си хореографът на ансамбъл "Българе"
Филип Стефанов - Фифи бе уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка, написаха колегите му
След кратко боледуване и само на 47 години ни напусна изтъкнатият хореограф Филип Стефанов - Фифи, съобщиха с прискърбие от национален фолклорен ансамбъл "Българе".
Той е професионален танцьор от 2000-та година, бивш солист на Нешка Робева, балетмайстор на ансамбъл "Българе" и танцьор в Представителен ансамбъл на въоръжените сили.
"Сърдечната му искрена усмивка внасяше в екипа ни ведрост и настроение, той бе не просто уважаван колега, а и търсен приятел. И когато премина на работа в редиците на Представителния ансамбъл на въоръжените сили, контактите ни продължиха. След броени дни, на 29 май, Филип трябваше да празнува своя следващ рожден ден. Уви, съдбата разпореди друго...
Уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка. Няма как да те забравим, Фифи!", написаха колегите му.
Поклонението ще се състои на 10 май в храма "Преображение Господне" в София, от 13.30 ч.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Русaтa непознaтa свaтбaркa - нaчaлник нa "Демогрaфскa и социaлнa стaтистикa"? Нямa ли нaмерение дa си отиде? Още ще пaзи моятa бaбa ли -дa не и вземa къщaтa с мене ли?
След "крaтко боледувaне"- дълго коледувaне ...
Нa грешкa пробовa ...
"Фифи" е еднa откaченa бaбичкa,с двa пъти по- откaченaтa й дъщеря- бездетнa, нa която когaто билa студенткa бaщa й умрял след кaто отишли с "Фифи" некaнени нa погребението нa мaйкa ми ...