Отиде си хореографът на ансамбъл "Българе"
Филип Стефанов - Фифи бе уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка, написаха колегите му
След кратко боледуване и само на 47 години ни напусна изтъкнатият хореограф Филип Стефанов - Фифи, съобщиха с прискърбие от национален фолклорен ансамбъл "Българе".
Той е професионален танцьор от 2000-та година, бивш солист на Нешка Робева, балетмайстор на ансамбъл "Българе" и танцьор в Представителен ансамбъл на въоръжените сили.
"Сърдечната му искрена усмивка внасяше в екипа ни ведрост и настроение, той бе не просто уважаван колега, а и търсен приятел. И когато премина на работа в редиците на Представителния ансамбъл на въоръжените сили, контактите ни продължиха. След броени дни, на 29 май, Филип трябваше да празнува своя следващ рожден ден. Уви, съдбата разпореди друго...
Уникален танцьор, прекрасен приятел и колега, човекът - усмивка. Няма как да те забравим, Фифи!", написаха колегите му.
Поклонението ще се състои на 10 май в храма "Преображение Господне" в София, от 13.30 ч.
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България

Русaтa непознaтa свaтбaркa - нaчaлник нa "Демогрaфскa и социaлнa стaтистикa"? Нямa ли нaмерение дa си отиде? Още ще пaзи моятa бaбa ли -дa не и вземa къщaтa с мене ли?
След "крaтко боледувaне"- дълго коледувaне ...
Нa грешкa пробовa ...
"Фифи" е еднa откaченa бaбичкa,с двa пъти по- откaченaтa й дъщеря- бездетнa, нa която когaто билa студенткa бaщa й умрял след кaто отишли с "Фифи" некaнени нa погребението нa мaйкa ми ...