Става тв водещ
Подготвя онлайн предаване, копие на "Сблъсък"
Джизъса нагази в журналистиката! След като стана водещ на подкаст, сега бившият национал по футбол подготвя и онлайн предаване, пише „България Днес“.
Идеята за него не е много оригинална. То донякъде ще копира култовото предаване „Сблъсък“. Това е шоуто, което изстреля Иван Христов и Андрей Арнаудов към славата преди години.
Предаването на Благо ще се казва „Битката на поколенията“. В него ще има представители на различни поколения, които ще водят разгорещени диспути на всякакви теми. Капитан на единия отбор ще е Кристина Патрашкова. Там ще се изявява и актьорът Дарин Ангелов. Интересното е, че двамата са колеги и в панела на „На кафе“. В другия отбор ще са основно известни мацки. В него със сигурност ще влязат Моника Валериева, Светлана Василева. Кои други мадами ще се изявяват, ще стане ясно тепърва. Все пак Благо е срещнал и няколко отказа за участие от поканени от него личности. Сред тях има и манекенки. Георгиев и компания работят усилено по шоуто. Пилотният епизод дори вече е заснет. Предстои да бъде излъчен.
Бившият национал по футбол нагази в дебрите на журналистиката преди малко повече от година. Той се изяви като репортер на БНТ по време на европейското първенство в Германия.
Тогава сподели, че новата област на изява му е интересна и не би имал нищо против да продължи в нея. Няколко месеца по-късно Благо стана водещ на подкаст, където вече му гостуваха доста интересни личности.
Живот след смъртта: Жена видя Рая, срещна загубеното си дете и се върна да разкаже
Русе грее с 900 метра празнична светлина и нова коледна магия
Лекари без договор, пациенти без сигурност – защо бюджетът за 2026 е решаващ
Открит опасен микроорганизъм в мляко за кърмачета, изтеглят партиди от пазара
Властта се срива, Радев излиза напред
Откраднаха коледна елха от района пред училище в Радомир
Протест в Смолян срещу фотоволтаична централа: Жителите се опасяват за домовете и гората
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Въпросът остава: Кои са били хората, стреляли по деца в Сараево, като на сафари?
Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана
Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден
