×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

(М)истерия с арестувания шеф на „Митници“ в Пловдив! Банкова го назначила, но Петков се оправдава с ГЕРБ


(М)истерия с арестувания шеф на „Митници“ в Пловдив! Банкова го назначила, но Петков се оправдава с ГЕРБ
Не съм направил нищо извън рамките на закона, уверява съпредседателят на „Продължаваме промяната“ Кирил Петков
30 Април 2025, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Хайде да изслушаме полицаите от Пловдив, призова депутатът. Управляващите пускат пиар стратегиите и се крият, за да няма реални действия, коментира той

Арестувания директор на агенция "Митници" в Пловдив Мирослав Беляшки се оказва, че няма нищо общо с „Продължаваме промяната“, въпреки че е назначен при тяхното управление. В „Лице в лице“ по бТВ бившият премиер Кирил Петков изнервен сподели, че му омръзнало да им пришиват неща, за които нямат никаква вина. Това той каза след като водещата Цветанка Ризова го посрещна с думите: „Вие назначихте Петя Банкова, а тя – шефът на пловдивската митница, но той е арестуван. Твърди се с доказателства, че е освобождавал контрабандни цигари. Това приемате ли го като част от вашето управление?“.

„Не го приемам. Този човек не го познавам. Той е бил назначен в края на управлението ни. Действал е по времето на Главчев (б.а. служебен премиер от ГЕРБ) и на кабинета „Желязков“. При нас почти не е бил управляващ на митница“, оправда се Петков. 

„Вие не знаехте, че ще паднете. Може да сте искали да го ползвате“, прекъсна го обаче Ризова. 

„Искам всички такива сигнали да се разследват до дупка. Омръзна ни да ни прилепват всякакви термини, които не са свързани с нас“, отговори той.

Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал

Арестът на Беляшки е заради съмнения, че е покровителствал контрабанден канал, свързан с Никола Николов-Паскал.

Спецакцията, при която шефът на агенция "Митници" в града под тепета е задържан, е свързана с разследване за контрабанда на цигари, съобщават от прокуратурата.

„Контрабандата е голям проблем. В Пловдив МВР сигнализира на контрабандисти преди да бъдат хванати. Застрашен е живота на полицаите, които си вършат работата. Представете си тези престъпници, след като получат сигнала, да започнат стрелба срещу униформените служители“, заяви пък депутатът от "промяната". 

„Ние искаме да бъдат изслушани полицаите от Пловдив в парламента, но управляващото мнозинство е против“, добави той.

„Не може този случай да ни го преписват на нас. Хайде да изслушаме полицаите от Пловдив! Днес пак не стана. Тези хора (б.а. от управляващото мнозинство) пускат пиар стратегиите и се крият, за да няма реални действия“, коментира Петков. 

„През последните 100 дена ни върнаха четири години назад. Криминални сюжети се въртят непрекъснато. Европрокурорът Теодора Георгиева бе заплашена. Излизат някакви компромати на Пепи Еврото. Майката на европрокурката пък изгоря при неясни обстоятелства“, припомня той.

„Самата европрокуратура й назначи на Теодора охрана. По нейни думи Пеевски е замесен с 20 млн. подкупи. Цялата Европрокуратура е в недоумение какво се случва в България сега. Получени са 1000 стр. сигнал от хора, свързани с проекта „Чирен“, заяви бившият премиер. 

В сигнала се казва, че има подправени договори, уточнява той.

"Има нови свидетелски показания, че Пеевски е бил включен в тази схема. Както Теодора Георгиев каза, той е искал пари“, изтъкна Петков. 

„Информацията, която достигна до нас, е за искан от човека по „Магнитски“ подкуп. Тя е доста достоверна“, уверява той.

Теодора Георгиева е ваша приятелка, уточни обаче водещата. 

„Първо не е моя, а второ, когато става въпрос за кражба на европари, това е много сериозна тема“, изтъкна депутатът. 

Той уверява, че не е прекрачил закона като премиер. Сарафов под директните напътствия на човека по „Магнитски“ ще направи всичко възможно, за да е делото с очакван край за тях, но аз вярвам на българския съд, сподели Петков. 


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
20
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР 18/06/2026, Четвъртък 13:40 3
Михаил ДИМИТРОВ Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна 18/06/2026, Четвъртък 12:54 0
Михаил ДИМИТРОВ Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина 18/06/2026, Четвъртък 12:36 1
20
Коментара по темата
20.
Що не назначите Цветанка у фкагмъня?
01.05.2025 07:10:48
15
4
Цветанка изплиска легена с тъп въпрос! Ама на Монката Две не му зададе въпроса дали приема Боко за част от неговото управление
19.
Mитимен митничар Митьо Ушите () ()
01.05.2025 04:00:17
18
7
БОСа на Митниците и Конграбадата се казва РАЗЛИГ ЧАКАРЯН арменец (сиреч в топли тесни бизнес конгащти с Грузинската и РУСКАта мафии и служби а знае е перфектно турски значи и с турската мафия щот боса Седат Пекер е грузинец).
Още 2005 год в-к"168" чоса писа че Свиленградскята Митница е присечна томка на бизтеса с няркатици в световен мащаб.
На сватбата на кмета на Квиленград(2005) ся присъствали БОСА на могъща масонска италианската ложа "Р2" Личо Джели който имя контакти на високо в IOR(банка на Ватикян) и босове на Грузинската,Руската и Турсkите мафии като най-мнoгабройни са били грузинците коита са главни пазачи на Ирански и Афганския хероин по пътя му до ИТАЛИЯ
Хасково(Хасекьой )-на арабски Хаасек -Рабога бизнес и жьой та турсщи-село
Та в Бизнесселото-Хасково града ня митничяри,канграбандисти,ддсари дсари и шапкари мелизионери тярикати,чейнджаджи,търговцифна цигари селски тарикати предния кмет
е бил засечен в топли връзки с Английските и Катарски служби бил в 1 ложа с кмета на английския гр.Лестър и имал хотел в северния германски град Хамбург където въртял бизнес с шиптъри албанци наркотрафиканги на турски хероин.
Този Хасковския кмет от СДС а синчето от ГЕРБ
Под Размиг Чакърян е гръка Христофорос Амантидис-ТАКИ който е топла връзка с Гръцкото направление на Контрабандата и прането на кеша в имоти в Халкидики -1 ръкав Касандра.
ТАКИ препира по голявята част ат Конграбатсата в ДУБАЙ а Бърд бг иБиволь писяха че контактите му стигат до управниците на Сейшелските офшорни острови някви индийски мангали
18.
ДПС-Дорожное Проверовочноя Служба Новое Начало
01.05.2025 03:35:15
24
8
Бойко иди с МИР
натовари краденото и бегом при мис Бикини и Ема
в Истанбул или в Измир
За тебе вече няма пачки кюлчета КЕЛЕПИР
От теб сиктир
На хоризонта има веч нов ВОДАЧ
ЕМИР
Дидо Пеевски коджа можач
На кметове крадци и мутри дерибей
той резач
17.
Борисов вече няма козове
01.05.2025 03:20:17
25
13
Борисов вече не е политическият водач, който беше. Той се превърна в прислуга. Всеки нормален човек би свалил доверието си към него - аз вече го направих. Време е ГЕРБ да посрещне новият си лидер - Господин Делян Пеевски.
16.
Боко е стар и немощен.
01.05.2025 03:17:20
21
9
Няма и помен от властта и могъществото на Бойко Борисов. Той гасне.
15.
Царят е гол!
01.05.2025 03:15:29
24
11
Бойко Борисов е стар и слаб. Липсата му на реално висше образование е удар под кръста за цялата му организация. Царят е гол!
14.
В централата на ГЕРБ:
01.05.2025 03:11:47
23
8
- Но как да го вземем този в партията, та той има 14 присъди!!!
- Така каза Пеевски.
- Добре дошъл в ГЕРБ, г-н Митьо Очите!
13.
Този го знам
01.05.2025 03:08:14
24
4
Това е Кики Тъпото. Той е известен с това, че е по-умен от Бою Глъмавото и го прави за подигравка.
12.
hhah
01.05.2025 03:06:29
5
13
Петков (терориста арестувач) оДвинява оПГ ГРЕБ в прегрешения, а той когато ядИ пици с кристали, АААА??????????????? ОПг поГРЕБ са невинни за сичко, те нямат оДвинения. НАЛИН ДРУГАРИИИИ???????? ПОСНЕТЕ СВОЯ ЛАЙК СЕГА.
11.
края на дерибея от „Дондуков“№2
01.05.2025 01:10:27
1
28
Кадрилите и назначенията в пловдивската митница са изцяло свързани от четири години с лицето Пламен Узунов, известен като получател на подаръчни комплекти в ресторанти.
3атова е толкова нервен Румен Радев. Ама много е нервен, защото „Пътят на копринката“ минава точно през пловдивската митница…
10.
За лъжец не ставаш Кире,щот си будала
30.04.2025 23:19:02
5
30
Кълбото от престъпления на ППДБ се разплита, за мазно кафе цяр няма :)))
Скоро и до леля Асеня и Чашков с 19-те кенефа ще достигне!
Бойко Борисов, се изправи пред конгреса на ЕНП, където бяха лидерите на половин Европа, за да говори за бъдещето на страната ни, на ЕС и на света.
Кирил Петков, се изправи пред съда с обвинение за длъжностни престъпления, и за рушветите от Паскал не знаел, това било незаконен кеш от привърженици и спонсори на промяната !!!???!!!
На "печелившите" честити венци....
9.
:))))
30.04.2025 23:12:13
3
33
Кире и за лъжец не те бива. По твое управление този пуснал контрабанден канал за десетки милиони и твоето обяснение е, че Герб са виновни?
Мястото ти е в затвора!
8.
Кики не познава дори хората от ППДБ
30.04.2025 23:05:10
2
33
Проверяват депутата от ПП-ДБ Йордан Иванов за разбития контрабанден канал на Паскал!
Задържаните от акцията в Митницата в Пловдив поискали Иван Демерджиев да ги представлява!
Сигурно се надяват Радев да ги помилва като отплата за кеша?!?!
За леля Асеня, пълно мълчание относно незаконния кеш в чували.
7.
До номер 4
30.04.2025 22:55:51
2
5
Тия полтъргaйси Кики, Чоки от нaчaлото нa '90- те години дa не ги чувaх aз!!!!
6.
Фекрет Стораро
30.04.2025 22:49:43
2
7
само си представете, че има хора които биха се сбили заради Тъпото и Боко Кухото :)
5.
...
30.04.2025 22:31:18
1
3
Полицaите от Пловдив- облaст дойдохa комaндировaни в нaчaлото нa м. мaй и през м.юни не бяхa си получили възнaгрaждениятa, договорени. от Общинските бюджети. Нямaхa и осигуренa хрaнa, кaкто предвaрително сa им били рaзяснявaни условиятa зa комaндировaне зa сезонни подкрепления в курортите ...
"Мaгнитски" било- "Пенсионеро- тaрикaтско- предориемaчески" ...
4.
Да
30.04.2025 22:07:22
30
11
Да Кики си е такъв. Обаче и друго каза. В Бургас са чули Винету да вика. Ту-тууууу, Таки-Таки.
3.
Васко жабата
30.04.2025 21:58:15
1
21
Забрайхъ.
Ужас.
Къ мужаф???
Да забрая???
Ам СИНСЕЯ А ВИНОВЕН .
2.
Васко жабата
30.04.2025 21:31:37
5
33
Не е вярно, кирчо не го познава (от скоро), денко му е бил дружинен само а асенчо му е продавал фунийки от сп. Жената днес.
Пудела с пачките го назначи за чефъ на митниситъ в Пловдив
1.
Топез Гомес
30.04.2025 21:23:50
6
35
Тоя боклук КУрчо или най-накрая ще го опандизят, или на някой ще му писне на *** и ще му тегли свинеца.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата  Идеята е по-голям брой жилища да се облагат с по-висока ставка  Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР През 2025 г. двама инспектори от "Автомобилната администрация" бяха отстранени и обвинени, след като стана ясно, че са поискали подкупи от шофьори на камиони, превозващи техника за концерта на Роби Уилямс в София Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Гледката е едновременно отблъскваща и стряскаща, като бързо се превърна в основна тема за коментари сред живеещите и преминаващите в района В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ Вижте програмата Руси Куртлаков в голямо интервю: За битките в бизнеса и гордостта от сина си Руси Куртлаков в голямо интервю: За битките в бизнеса и гордостта от сина си Промишленият лидер споделя за историята на Керамичния завод и предаването на управленската щафета на следващото поколение Украинската общност в Свети Влас скърби за 18-годишната Ульена, лобното й място се превърна в олтар на тъгата Украинската общност в Свети Влас скърби за 18-годишната Ульена, лобното й място се превърна в олтар на тъгата 18-годишното момиче бе пометено от черното БМВ на Максим Г. от Бургас след гонка, завършила в насрещното Две дами превръщат сватбите в Бургас в незабравимо VIP преживяване Две дами превръщат сватбите в Бургас в незабравимо VIP преживяване Теодора Дунгьова и Жулиета Палазова откриха офис на VIP Wedding на ул. „Славянска“ 59 и предлагат пълна организация, координация и стилна концепция за сватбения ден Намериха пико, марихуана и екстази в квартирата на Рада от жк. "Меден рудник" Намериха пико, марихуана и екстази в квартирата на Рада от жк. "Меден рудник" 40-годишната бургазлийка е криминално проявена, задържана е за 24 часа 7 евро такса "багаж" в старо Рено: Таксиджия от Черноморието взриви интернет 7 евро такса "багаж" в старо Рено: Таксиджия от Черноморието взриви интернет Скандален ценоразпис по Южното Черноморие отприщи лавина от безмилостна ирония и гняв в социалните мрежа Уволниха главната разследваща полицайка на България - онази със скъпите чанти и екзотични почивки Уволниха главната разследваща полицайка на България - онази със скъпите чанти и екзотични почивки Правим хирургически намеси и се опитваме с прецизна точност да ги изрязваме, без да поразяваме тъканите, каза вътрешният министър Иван Демерджиев и заговори за паралелен кадрови център за назначения в МВР
Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи  След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга Световният номер едно Новак Джокович изненада феновете с танцови умения под звуците на евровизионния хит на Дара Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори