Медведев отсече: Русия и САЩ са...
Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон
"Най-големите ядрени сили, Русия и САЩ, са обречени да си сътрудничат, за да поддържат стабилността в света", заяви заместник-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев, съобщава ТАСС.
"Двете най-големи ядрени държави, като Руската федерация и САЩ, са обречени да си сътрудничат, в противен случай светът ще се почувства напълно нестабилен", каза политикът.
Той е считан за най-силният човек в правителството на Руската федерация след Владимир Путин.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ти вече достатъчно си бомбандиран, по - зле от тва няма как да стане, споко .
Обикновено такива коментари от оскотяли общаци четем към 22 : 00 , след финалното чистене на служебната тоалетната. По - рано не е ОК ,защото никой от служителите може да я ползва и пак трябва да я чистиш. В което няма нищо срамно , някой трябва да върши и тва . Ма се въздържай да пишеш за "топли жарбонки" и други подобни детайли от работната ти характеристика, Мерси.
Пп: носи си дрисливата униформа, защото без нея никой няма да ти цепи басма, по-скоро ще ти цепи .... Разбра ме, колкото и да си тъп, нали? Добре.
Той посочи, че няма да има крайно изостряне на отношенията с обслужващия персонал по този повод.
"Аз и келнерът сме обречени да си сътрудничим, в противен случай ще се почувствам напълно нестабилен", изтъкна мъдро той, след което беше изнесен тържествено от помещението, където междувременно неизвестни подлеци бяха загасили осветлението.
Не би ми казала нищо лично, говори си с Наско Дернев и с ХХ.
Европа отново ще бъде дълбоко пенетрирана в името на хамриканския/еврейски и съветски/руски геополитически интерес, разликата е че този път ще го желае сама и ще подскача до последно, преди да почне да крещи и да скимти. Докато преди втората световна война, европа е била предимно объркана, сега е активно извратена и достойна за ПЪЛНО ИЗПЕПЕЛЯВАНЕ!
Само още няколко години да превземе 5 села в Украйна, като твоето село от което лееш мозък сега.
Ако трябва да се изразя с думите на Димон : любителите на твърдия метилов алкохол е добре "да си сътрудничете , в противен случай светът ще се почувства напълно нестабилен".Мерси