×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Край на кошмара, започна историческият ремонт между Айтос и Руен


Край на кошмара, започна историческият ремонт между Айтос и Руен
Строителните машини вече са на терен, а работници са поставили предупредителни табели
28 Април 2025, Понеделник, 17:34 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: Иван КОЛЕВ

Създадена е временна организация на движение

Агенция „Пътна инфраструктура“ слага край на кошмарния участък между Айтос и разклона за Руен. Днес стартира основният ремонт на пътя – дългоочакван проект за пътуващите по Айтоския проход. 

Строителните машини вече са на терен, а работници са поставили предупредителни табели. Дейностите започнаха тази сутрин с рязане на мантинелата. Подготовката на отсечката ще продължи няколко дни, а след това и същинското строителство. 

10-километровата отсечка е в окаяно състояние от години, пътната настилка е силно амортизирана. 

През 2022 г. приключи основният ремонт на пътя Айтос-Дъскотна-Провадия (Айтоския проход), който е една връзките между Бургас и Варна, особено за тежкотоварния трафик. Строителните дейности обаче обхванаха участъка от разклона за село Ябълчево и Руен (КПП-Руен). Участъкът от Айтос до КПП Руен не беше включен в ремонтните дейности. 

Кметът на Руен Ахмед Мехмед каза пред Флагман.бг, че е изключително доволен от старта на проекта. „Пътят е републикански и е нашата връзка с останалите градове в региона. Благодарни сме, че ремонтът вече е факт. Благодарим на нашите народни представители, че приеха това като кауза. Севим Али от години настояваше пред различните министри за реконструкцията на участъка“, каза Мехмед. 
 




В категории: Руен


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Чудесно време за плаж на 15 юли Чудесно време за плаж на 15 юли 15/07/2026, Сряда 08:21 1
Тервел ИЛИЕВ Ас от Световното почина внезапно Ас от Световното почина внезапно 14/07/2026, Вторник 18:40 0
17
Коментара по темата
17.
това
29.04.2025 10:05:08
0
4
не трябва да е новина. Това трябва да се случва постоянно. И защо Път I-6 само в бургаска област е зле. Кърпежи ежегодно на едни и същи места некачествени естествено. Какво чака областното, че не прави цялостен. 4 лентов едва ли ще стане да се опрятат и да го правят.
16.
Браво!!!
28.04.2025 22:58:56
0
6
Нормална пътно- строителна дейност в нормални държави,в които се плащат данъци...като България!!!....Обаче..... Обаче
вчера в друга статия чета ,че ремонта на този участък ще продължи до ЮЛИ 2026г!!!
10 км......10 км....Баси,представяте ли си за какъв срок става въпрос???? .....14 месеца!!!
Не е грешка на автора за срока сигурен съм!!!..…..Ще ви дам пример...пътя Босна -Визица единствената пряка връзка за Граматиково (иначе се обикаля през скапания път през Царево)...е 20 км и вече се прави повече от година...Още не са почнали полагане на асфалта!!!....Нямало пари...я стига!!! Нали помните, като караха куките да ходят на работа с монети....Нека сега квесторите преджобват 240 -те...и шефовете им преди и след работа!!!.….а след работа е препоръчително, квесторите да са с хавлии да им бършат челата!!
15.
Aitos
28.04.2025 22:21:50
2
1
Da si jiv i zdrav g-n Peevski!
14.
До 13
28.04.2025 20:15:56
0
4
Това ако е турски........
По добре ще е да си мълчиш.
13.
*********
28.04.2025 20:02:36
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
12.
*********
28.04.2025 19:59:54
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
*********
28.04.2025 19:56:53
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
*********
28.04.2025 19:53:53
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
9.
Мъка
28.04.2025 19:50:22
0
16
Отсечката е от Ябълчево до Айтос,.
Днес гледам пак кърпят и задръстване пътя Айтос Бургас.
Абе АПИ стига с тези кражби на дребна .,тази отсечка е една от най натоварените в страната и трябва от Айтос до кв Ветрен да се ремонтира цялостно
Направете го
8.
Хахаха
28.04.2025 19:19:07
0
19
Истинския ремонт е изкопаване минимум 1 метър насипване със скална маса яко валиране и чак тогава асфат . В противен случай пак се закърпва положението за 2-3 години .
7.
Доганата
28.04.2025 18:44:57
0
4
Сега ще се хвалят с това че те са направили пътя. Останахе 3-4 човека от ИмоТеПесе , Пеевски спря канчето и сте като риба на сухо. Йашаааааааа майсторе!!
#poCvase
6.
f1 pilot от Руен
28.04.2025 18:40:24
0
5
Анна ся гледайте черния кошмар с двата охлюва как ще лети с 300км вечерта през деня в трафика.
5.
Ачо
28.04.2025 18:33:44
3
7
Новото начало строи!
4.
Браво на Пеевски
28.04.2025 18:31:08
4
9
Добре, че Пеевски да задейства нещата
3.
Radar
28.04.2025 18:07:09
7
5
И като направят ремонта да поставят радари през километър,че сжигитите веднага ще почнат да пробват бегачките си!
2.
Rosko
28.04.2025 17:53:54
3
11
А защо не е упоменато колко ще се открадне?Или трябва да четем между редовете.
1.
аха
28.04.2025 17:42:13
0
18
ще запълнят за лятото някоя дупка, ще сложат някоя мантинела, ще усвоят някой друг милион и на пролет няма да личи, че е правен ремонт. Толкова си можем и не ни е виновен ес, путин, нато и рижавия. Просто толкова си можем.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС 40 са членовете на групата, които планират действия в месинджър чат, Флагман разполага с имета им и кой ги е добавял в състава Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Бившият шеф на ББР е задържан до 72 часа, след като прокуратурата му предяви обвинението по делото за кредита от 148,5 млн. лева Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Морският град разчита на „Арена Бургас“, летище и огромна хотелска база, а столицата влиза в битката с метро, целогодишни полети и опит от Детската Евровизия Големият проблем на капитализма са капиталистите Големият проблем на капитализма са капиталистите Тези думи на бившия US президент Хърбърт Хувър звучат актуално и днес, защото хората забравят, че всяка икономика в крайна сметка съществува не заради цифрите в отчетите, а заради човека Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Доц. Христо Грозданов поиска спорната наредба да бъде отменена и по магистралите да се монтират стоманобетонни системи тип „Ню Джърси“ Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Модерната триетажна сграда в ж.к. „Зорница“ е с напълно променен силует - инвестиция от 5 млн. лева затваря технологичния цикъл до края на годината Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Шефът на Бюджетната комисия поясни, че замразяването на социалните плащания е наследство от сглобкаджийските правителства, които лукаво настояват новите управляващи да развържат кесията, за да фалират страната Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дъщерята на премиера Румен Радев ще играе редом до Валентин Ганев, Теодора Духовникова и Параскева Джукелова в спектакъла Физика на тъгата Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора С въздействащо видео горските служители напомнят, че незагасеният огън край палатка, къмпинг или лагер застрашава природата и човешкия живот Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Той е задържан от кърджалийски антимафиоти и отведен към ОД на МВР в Кърджали във връзка с досъдебно производство, което се води на тази територия
Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола Гражданите на страната няма да бъдат допускани до полети за родината, докато не прекарат три седмици извън засегнатата африканска държава Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Крадците разбиват автомобили край Халкидики, Аспровалта и Кавала, атакуват и вили посред бял ден
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Келнер! Аз май прекалих с алкохола... Донесете нещо отрезвяващо!
- Ето сметката ви!
Виц на деня Виц на деня - Кскво е харизма?
- Това е нещо, което притежават плешивите и скучни милиардери.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Tрудно се работи в женски колектив - ако им обръщаш внимание си женкар, ако ли не - си педал...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори