Не са нормално семейство, развеждат се през месец
Део говори за личния си живот
Деян Славчев, по-известен на публиката като Део, гостува в предаването "Тази събота и неделя" по bTV, където разкри откровено за трудния си път към свободата от алкохола и наркотиците.
Повече от десетилетие след като успява да остави зависимостите зад гърба си, Део живее нов живот – заедно със съпругата си и двете им деца в живописния град Годеч. "Идилия на първо четене. Ние сме си едно съвсем нормално семейство, което си има своите експлозии. На 3-4 месеца стигаме веднъж до развод", признава той с усмивка, подчертавайки, че битовите трудности не липсват, но любовта и отдадеността им помагат да продължат напред.
Део споделя, че кредитът за къщата им в Годеч ще бъде изплащан още десетина години и че ако не беше зависимостта, можеше тези средства да бъдат вложени в образование и екскурзии за децата. "Важното е, че съм тук и съм в кондиция. Съдбата много шансове ми даде, много неща ми прости", казва той с благодарност и добавя, че се чувства истински късметлия.
Той е напълно наясно с преживяното и не се стреми да героизира успеха си. "Постоянно се съмнявам в себе си и в уменията си. Но за това наистина се радвам – че оставих зависимостите зад гърба си, защото иначе нямаше да се разхождаме тук, по тази алея", споделя той, говорейки за радостта от простите неща в живота.
Део признава, че в началото е броил дните, часовете и седмиците на трезвеност. "Понякога минават три месеца и после пак залиташ и правиш крачка назад", разказва той за трудностите на първите години. Най-дългата борба е била с алкохола, от който е напълно свободен вече над шест години, позволявайки си само по време на кратка отпуска в Гърция да се наслади на традиционното ципуру.
"Когато човек е зависим, плановете му са много кратки – максимум за две седмици напред. Сега хоризонтът ми е много по-далечен", казва Део, изпълнен със смирение към съдбата и благодарност за новия шанс, който животът му е дал.
Рязка промяна на времето в неделя с валежи и захлаждане в цялата страна
Харисън Форд разкри за дългогодишна битка с депресия
Голямата надморска височина може да намали риска от диабет
Актьор от сериала "Под прикритие" замесен в инцидент след конфликт заради жена
Натоварването на панкреаса се свързва основно с хранителни навици и начин на живот
Колко яйца можем да консумираме по Великден без риск за здравето според експерти
Задържан е мъж от Аврен за въоръжен грабеж в салон за красота във Варна
Турция подготвя възможна пълна забрана за продажба на тютюневи изделия
Туристи се срещнаха с мечка по пътя към хижа Рай в Стара планина
Чаша топла вода може да подпомогне хидратацията и храносмилането според нови наблюдения
Стоки втора употреба - кога са изгодни и кога крият риск за потребителите
Пролетта се завръща с температури до 20 градуса в страната

Беше оксид ... стaнa окис...
Беше цaревицa стaнa спирт и пaрфюм, изпaри се кaто нa spirit спирт ...