Премиерът Росен Желязков инспектира детската болница в Бургас
Строителните дейности са вече съм своя край, скоро градът ни ще има супермодерно детско заведение
Премиерът Росен Желязков посети днес Многопрофилната болница за активно лечение на детски болести (МБАЛДБ) „Св.Анастасия“ в Бургас. По време на визитата си той бе с регионалния министър Иван Иванов и кмета Димитър Николов, който ги разведе из обекта и им даде подробности за легловата база и модерната техника, с които ще разполага лечебното заведение.
Строителството вече е към своя край. Година по-късно ремонтните дейности са почти приключили и сградата, намираща се в жк. "Зорница", вече има вид на модерно болнично заведение
Желязков и Николов обсъдиха сроковете, в които се изпълнява проектът и неговата важност, не само за бургаския регион, но и за страната.
Част политическия елит на Бургас също присъстваха на обиколката - министърът на строителството и регионалното развитие Иван Иванов, депутатите от ГЕРБ Андрей Рунчев и Галя Желязкова, областният управител Владимир Крумов, председателят на ОбС-Бургас Михаил Хаджиянев и зам.-кметът по строителство на Бургас Чанка Коралска.
Припомняме, че в края на март стана ясно, че в бюджета за 2025 г. са предвидени 45 млн. лв. за изграждането на Многопрофилна детска болница „Света Анастасия“ в Бургас.
Ето докъде е стигнал строежът на детската болница в Бургас
Очаквайте подробности след малко.


Надзорния съвет на НЗОК има нов председател
Фискалният съвет отчете умерен шок за България при 25% ръст на петрола
Певицата Лидия привлече внимание със снимки от джакузи
Тези билки могат да облекчат кашлицата по естествен начин
Второ девическо училище е засегнато при удар в Иран
Лоша поличба или случайност: "Рибата на Страшния съд" изплува на плаж в Мексико
"Магазин за хората" приключи 2025 г. със загуба от 284 хил. лв.
Как Бодьо/Глимт се превърна в европейска сензация
НАП с важна информация за данъчните декларации
Великденски добавки ще получат 1,6 млн. пенсионери
