Рядко срещан инцидент в страната
Моторист блъсна пиян мъж
Пиян пешеходец е блъснат от моторист в Петрич. Инцидентът е станал около 23:45 часа във вторник на ул. "Рокфелер", съобщиха от полицията. Пешеходецът внезапно пресякъл пътното платно на необозначено за целта място. 50-годишният петричанин е блъснат от мотоциклет "Хонда", управляван от 21-годишен мъж от село Кавракирово.
В резултат на инцидента, мотоциклетистът е пострадал с охлузни рани по ръцете и колената, а пешеходецът с фрактура на дясната предмишница и фрактура на лявата китка.
На двамата мъже са направени проби с технически средства за употреба на алкохол, като пробата на водача на мотоциклета е отрицателна, а тази на пешеходеца е отчела наличие на 1,19 промила. По случая е образувано досъдебно производство.
4 болезнени лъжи, които ни държат в капана на нещастния брак с години
"Политико": Победата на ДАРА предотврати кошмарен сценарий с Израел
Малтийците , които ни дадоха максимален брой точки , преобърнали нагласата си часове преди шоуто
Младеж пострада при токов удар - докоснал електрическата мрежа на БДЖ с въдицата си
България с рекорд за плажове със "Син флаг"
Александър Кадиев се обърна към хейтърите на Дара
Млада жена прегази възрастен мъж
17/05/2026, Неделя 20:20
0
В Дания се дивят на Бангаранга
17/05/2026, Неделя 19:59
2
Каква е твоята зодия: разкрий личностните си черти
Дара стана сензация извън Европа
Във Франция с огромно внимание към Дара
Ето колко струва да гледаш финал на Евровизия на живо
