Училищният отбор на Свети Влас се класира за националния кръг на състезанието по БДП
С много енергия, увереност и отборен дух възпитаниците на училището в Свети Влас успяха да преминат достойно през всички етапи на надпреварата
Отборът на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ - Свети Влас записа впечатляващо представяне и грабна победата в Областния кръг на състезанието по Безопасност на движението по пътищата (БДП). Проявата се състоя в Артиум център в Несебър.
С много енергия, увереност и отборен дух възпитаниците на училището в Свети Влас успяха да преминат достойно през всички етапи на надпреварата – тест от 20 въпроса, практически задачи по първа долекарска помощ и сглобяване на пъзел. Конкуренти на нашите представители от 5., 6. и 7. клас, бяха техни връстници от училища от Бургас, Сунгурларе и Дебелт – все силни отбори, някои от които са постигнали сериозни успехи в предишни години, включително победи над многобройни съперници, за да стигнат до този кръг.
Победата на учениците от ОУ „Св. св Кирил и Методий“ - Свети Влас класира отборът им директно за националния кръг, който ще се проведе на 13 и 14 май в Ботевград.
Трагедия на коварен плаж в чужбина: Две жертви, дъщеря на общински съветник спаси хора
Само този предмет трябва да стои под леглото според Фън Шуй
Кремообразна разядка от червен боб и печени чушки без готвене
Родените на тези 4 дати постигат финансовия си връх по-късно
ГИТ алармира: Не отваряйте тези имейли и прикачените файлове
Виктория Кузманова отлага сватбата с Рачков за догодина
Имотният пазар натиска спирачките: Сделките намаляват, но срив не се очаква
НАТФИЗ превръща Бургас в притегателен център на сценичните и екранни изкуства
Проверете фактурите за ток: КЕВР определи компенсации до 49,28 лв. за MWh за юни
Прокуратурата върна 54 000 евро на пет жертви на ало измамници
35 000 евро за DARA: Варна плаща за Bangaranga на празника си
Млад шофьор загина при челен удар с автобус край Плевен
