Голф за малко не избухна в пламъци под терасите на живущите в блок 2 на жк."Славейков"
Бързата намеса на пожарната е предотвратила сериозен инцидент с щети по блока и паркираните в близост возила
Сериозен инцидент бе предотвратен на паркинг до блок 2 в бургаския ж.к. "Славейков", разказва читател на Флагман.бг. Лек автомобил Volkswagen Golf е започнал да пуши обилно от капака, като гъст черен дим се е издигнал под терасите на живущите в блока.
Очевидецът съобщава, че собственикът на автомобила е бил наблизо и незабавно е сигнализирал на тел. 112. Само бързата реакция на пожарникарите е предотвратила възпламеняване на автомобила, което е можело да доведе до тежки щети по фасадата на сградата и паркираните в близост други превозни средства.
„Ако беше избухнала искра, колата щеше да се подпали точно под терасите. Можеше да стане много страшно“, пише нашият читател, който е станал свидетел на инцидента.
Причините за задимяването се изясняват, но най-вероятно става дума за техническа неизправност.


Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
Ратко Младич поиска да излезе предсрочно на свобода, защото е твърде стар
Край на поскъпването на имотите
Венци Стефанов: България трябва да издигне паметник на Тодор Живков
Шефът на полицията в Белград е арестуван
Трите най-щастливи зодии през 2026 година
