Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това
Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни остави с отворена уста
Младоженец е обвинен, че е избягал с бъдещата си тъща си само 10 дни преди да се ожени. Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни шокира. Двамата обаче освен, че духнали заедно, като млади влюбени, съсипвайки живота на девойката, направили и нещо още по-подло, което тотално я довършило.
Daily Star съобщава, че 20-годишният индиец се е измъкнал с 40-годишната майка на булката. И за да влоши нещата, двойката избягала с всички семейни спестявания и бижута на момичето.
Рахул и Шивани, млада двойка от Алигарх, в индийския щат Утар Прадеш, трябваше да се оженят на 16 април. Поканите бяха изпратени, членовете на семейството получиха отговор, но след това се случи бедствие.
Бъдещият младоженец се изчезна, но не сам, а с Анита, майката на избраницата му. По-късно същата вечер той се обадил на баща си, за да го уведоми, че заминава и да го помоли да не си прави труда да го търси.
Приблизително по същото време Шивани осъзнава, че майка й и всичките им спестявания също са изчезнали, освен че майка й не е оставила бележка.
Въпреки че и Шивани, и баща й, Кумар забелязали особената връзка между Рахул и Анита, нито един от тях не се усъмнил, че има нещо повече между тях.
Съкрушена Шивани каза пред NDTV : "Трябваше да се омъжа за Рахул на 16 април, а майка ми избяга с него. Рахул и майка ми говореха много по телефона през последните три месеца. Тя може да прави каквото си иска сега, не ни интересува. Всичко, което искаме, е парите и бижутата да ни бъдат върнати".
Проверяват отново законността на комплекс "Астория" в "Елените"
Мощен скандал във Варна заради Русия и Украйна
Ще шашнете гостите с този десерт
Поставиха 10-дневен срок за премахване на огражденията в "Баба Алино"
Хърватия въвежда строги ограничения за продажбата на алкохол заради пияни туристи
Снимат сериал за Селин Дион
Всяка жена трябва да има от този мехлем с коприва по рецепта на баба ми
Запазете си 6 юни в календара – пред зала „Младост“ ви очакват спорт, музика, активности и много забавления
Папи Ханс е специалният музикален гост на "Мача на Надеждата" в Бургас
Най-цветното място в България оживява това лято край София
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в с. Кошарица е пример за сплотеност, позитивна енергия и активен социален живот
Внимание! Въвеждат временна организация на движението в Бургас утре

Оня пияния, който пикaел в хрaстите когaто покрaй него минaли две монaхини и се рaзделили двете в рaзлични посоки, успял дa подгони еднaтa,понеже не можел дa подгони и двете, но дори и подготненaтa не можaл дa стигне, зaщото вдигнaлa дългитеодежди, дa не и се мотaт в бягa, a пияния не успял дa си зaкопчaе копчaлъкa - "дюкянa му бил отворен" ...
Ми, Ангкор ват..., статуите, фреските,...
Азия, Африка, Южна Америка са страшна работа!