Радост от Баку! Златните момичета от ансамбъла спечелиха многобоя на Световната купа
Грациите ни изпревариха Китай и Украйна
Ансамбълът на България спечели титлата в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку (Азербайджан), съобщава БЛИЦ.
София Иванова, Алина Коломиец, Сузан Пуладиан, Даная Атанасова и Виктория Георгиева победиха олимпийския шампион от Игрите в Париж 2024 Китай и взеха златото.
Българките представиха отлично своите композиции в столицата на Азербайджан и със сбор от 53.400 точки (25.150 на пет ленти и 28.250 на три топки и два обръча) триумфираха в многобоя.
Среброто остана за Китай с 51.850, а на трето място е Украйна с 48.250 точки.
Два от два възможни финала за България в утрешния ден при ансамблите. Грациите, водени от Весела Димитрова и Ясена Стойнева, се класираха с първи по сила резултат на топки и обръчи и с втори на пет ленти.
Кадифен чийзкейк с малини – нежен десерт, който се топи в устата още с първата хапка!
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
