Въпреки протестите войната на пътя не спира! Бебе почина след кървавата драма край Девин
9-месечното бебе, което пострада при тежката катастрофа на пътя Смолян - Девин, почина. Това съобщи за БТА началникът на Спешното отделение в МБАЛ „Д-р Братан Шукеров” д-р Васил Гривнев. Инцидентът е станал близо до разклона за село Брезе, информира Нова телевизия.
Лекият автомобил, управляван от 38-годишния баща на детето, е излетял от пътя и се е преобърнал в крайпътното дере.
Очакваше се бебето да бъде транспортирано с медицинския хеликоптер от смолянската болница до специализирана клиника в Пловдив, но е починало минути преди това.
Тежка катастрофа на пътя Смолян - Девин, бебе на девет месеца е пострадало
То е било прието в противошокова зала в болницата с тежка черепно-мозъчна травма. Повече от 40 минути екипът е реанимирал детето, но травмите са били несъвместими с живота.
В колата са пътували майката и другото дете на семейството - момиче на 3 години. Всички те са успели да излязат сами от автомобила.
Директорът на Областната дирекция на МВР - Смолян старши комисар Цветан Цанков посочи, че по случая е образувано досъдебно производство. На място се извършва оглед от криминалисти. Той допълни, че по първоначална информация катастрофата е заради несъобразена скорост.
Въпреки протестите след катастрофата, при която загина 12-годишната Сияна, войната по пътищата продължава. Още едно българче се превърна в ангелче. Дали и то ще се превърне в символ на борбата срещу корупцията, за да се събуди обществото и въстанат хората срещу тези, заради които душите отлитат по магистралите на смъртта?
Почина Ойо IV - кралят, който се възкачи на трона едва на 3 години
БАБХ спря близо 38 тона фъстъци с опасни нива на афлатоксини
Русия пуска в серия нова система срещу Starlink, Москва твърди, че може да заглушава мрежата
Бик едва не уби 51-годишен край Вакарел, мъжът е в реанимация с тежки травми
Ангел Димитриев продължава дейността си във ФМИ след приключването на проверката на СУ
Тръмп прекръсти езерото Онтарио на езерото Америка и отвори нов фронт срещу Канада
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open
Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България"

Пътищата са леш, но убива скоростта!!!
Когато пътя не става, ако трябва и с 40 км. ще караш!!!
Второ - детето било ли е в столче, било ли е достатъчно обезопасено?
Качил жената и децата и газ... Не искам да съдя! Просто е грозна картина!
Мир на праха на детето! Това не се преживява!
Абсолютно си прав,всичко е в главата,като няма елементарно възпитание и толерантност на пътя,така ще е....тоя убавец шофьора,изпуснал управлението на автомобила...???
ми като кара с превишена скорост,ша го изпусне не ами,ша излети от пътя с първа космическа....
то на ганьо,все някой друг му е виновен,я пътя я катаджиите и сульо и пульо....
а сега тоя галфон,да си блъска празната чутура у стената,че е утрепал,собственото си дете....
Контрол има.
Няма възпитание.
Отделно когато се контролира, повечето наричат контролиращите че са касичка.