×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми


Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми
Тя разказа за тежкия момент в живота си, когато посрещна червения отбор в дома си
17 Април 2025, Четвъртък, 21:59 ч.
Автор: Флагман.Бг

Тя призна, че пътят към прошката не е бил лесен

Тежка семейна драма е преживяла най-чаровната и сексапилна участничка в тазгодишното издание на „Хелс китчън“ - 30-годишната Тоби Димова от Бургас.

След победата на червените в кулинарния дуел, шеф Виктор Ангелов реши да ги възнагради с уютна вечеря в дома на Тоби, която вече живее в София със 7-годишната си дъщеричка. Там, сред аромат на домашна храна и присъствието на нейната майка, Тоби разкри лична история, която разтърси екипа.

Със спокойно, но видимо развълнувано изражение тя сподели, че се е разделила с бащата на детето си. Но най-мъчителното не били скандалите, които съпровождали раздялата им. Истинският шок дошъл по-късно, когато разбрала, че бившият й съпруг е заживял с нейната собствена сестра.

Това беше най-болезненото. Не очакваш ударът да дойде оттам, каза тя, без горчивина, но с онзи реализъм, който идва само след истинско преживяване.

Тоби призна, че пътят към прошката не е бил лесен. Но днес отношенията ѝ с бащата на детето й са значително по-спокойни.

Вече иска да вижда дъщеря си. Проявява интерес, старае се. А за мен е важно детето ми да има връзка с баща си, сподели тя .

Тоби призна, че е готова за нова връзка и иска да има мъж до себе си, с който да създадат ново семейство. „Той обаче трябва да приеме детето ми като свое. Отношението към дъщеря ми ще бъде най-важното за мен в една бъдеща връзка“, каза тя.

Сексапилната готвачка от Бургас призна, че в кухнята на ада има ухажор – Владов. Майка й обаче явно бе гледала предишни епизоди с него и бе категорична, че норвежкият кулинар не е подходящ за дъщеря й.

Има внус, но няма шанс, бе категорична майката.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
22
Коментара по темата
22.
007
18.04.2025 09:48:26
1
4
Тя още на визитката през смях каза,че едва ли не била с друг,но тя нямала вина,а другият му бил слаб ангела и не можел да устои.Така не се говори,да не говорим,че са били семейни приятели.Последвалото със сестрата е същото.
21.
Явно фудбализа ползва
18.04.2025 09:32:59
1
6
И резервната гума
20.
Елия
18.04.2025 09:22:21
1
4
Мисирки, какво означава "има внус"?
19.
До 9
18.04.2025 09:18:17
2
13
Не е вярно! Който има балдъза, ХРАНИ два г@з@! От опит го казвам!
18.
Бс я съса
18.04.2025 08:29:25
2
12
Май е филмаджийка тази и позьорка...
17.
Бивша съученичка и приятелка
18.04.2025 07:39:56
6
20
Тоби е особена натура. Още от ученическите си години си пада по това да украсява историите си, за да се натиска да е сред готините деца. Такава си и остана, когато порасна. Суетна, меркантилна, откровено глупава и не свенливо послъгваща, но с мярка, за да кръжи около истината и поне с нещичко да блесва, защото очевидната ѝ тъпота е повече от прозрачна. Поне в нейната представа, защото пред останалите този номер върви не особено дълго. Затова и цял живот върти от компания на компания. Не може да се отрече, че умее да готви и то сравнително по-добре от средностатистическата българска жена. Безусловен факт. При цялото това време, което прекарва през годините у дома, така или иначе не се очаква да загаря съдържанието в тенджерите. В предаването не изневерява на себе си. Започва да говори истината, като постепенно завива в посока на удобната за нея страна. И все пак не я осъждайте. Не е лесно цял живот да се представяш за някого, когото не си, но пък желаеш да бъдеш. Много държеше да отбележи, че бившият ѝ мъж, когато така и не нарече по име, живее със сестра ѝ. А вие замисляте ли се защо е така? Хубаво ще е да го направите, за да достигнете поне самостоятелно до истината, защото тя ще ви води за носа в собствения свят на фантасмагориите, в които е пословично добра.
16.
Градския
18.04.2025 06:50:54
4
17
Бургашко барби само ебан от футболисти и селяци, не ми ги хвали
15.
Повърня
18.04.2025 06:41:46
2
24
Така е, когато сама му слагаше рога преди това. И с това сама си взех апартамента в София - може да мине само пред непознати, които не са ѝ съграждани и не я знаят какво извратливо човече.
14.
БРАВО
18.04.2025 06:36:09
4
10
Ох кака....ша ти изям сладкото пуси....!!!
13.
Хасан
18.04.2025 06:34:25
2
17
Евала, порнал ги е.
12.
божке
18.04.2025 06:19:05
10
3
то и ти да беше,малко по-умен,нямаше да висиш и коментираш,в този скапан сайт....ама не си.....то една амеба има повече акъл от тебе....!!!

до 11
11.
Божке,
18.04.2025 01:55:25
3
30
значи наводни се света с таквизи жени. Надути джучки и очила с тънки златни рамки. И гледат умно...
10.
Бургас, ж.к. Лазур, "Яворов".
18.04.2025 00:47:01
1
35
Тоби се прави на светица, обаче въобще не е такава. Тя първа скочи при онзи Симеон Славчев от Левски. Бяха много големи приятелски семейства в Полша, Гамаков и Славчев. Тя обаче разби всичко. След това вече стана останалото. Гамаков си гледа детето. Често съм го виждал в Бургас по заведенията с детето да хапват и то от много години. Води я с него, когато е с приятели. И с певицата Михаела Маринова пее малката от
периода на певицата с Александър Дюлгеров, колега на Гамаков. Като беше в Казахстан и от скоро в Кипър и играеше там. Как да я вземе? Баща й на Тоби изглежда свестен. Аз не знаех, че се е разведен с майка й, но явно там жените обичат да се развеждат и да ходят по чуждо!!!!
9.
Е па нормално
18.04.2025 00:41:47
1
15
Който има балдъза, .б. два г.за
8.
Тц
17.04.2025 23:39:01
3
22
Майка й ми се
стори малко серт.Менюто все едно Тоби й го е задала още с влизането да го знае като й гостуват.Тоби и тя се е въргаляла с друг.Майката не се съобрази и не се изказа ласкаво за цветята на Владов.Такива коментари пред камера са простащина и са неуважителни към жеста на човека.
7.
Anonimen
17.04.2025 23:34:29
2
41
Пълни лъжи! Тя му изневери първо, за малко да раздели друго семейство.Не е спряла да ходи.Сега дори детето не живее при нея.Не и се вързвайте на лъжите!
6.
Хейт
17.04.2025 23:04:29
1
29
Сега остава и тъщата и хетрик ще направи фитболисчето
5.
Гнусярев
17.04.2025 23:03:30
0
15
Тоя Гамаков е бахти и простия.Ясно че тая го нарежда и не е истина това което говори Ана че това е тъп е очевидно.
4.
Фекрет Стораро
17.04.2025 22:52:43
3
26
таз изглежда като звезда от слънчака и лекия живот
3.
"ОУ Яворов" Бургас
17.04.2025 22:51:05
8
22
Каквото и да е станало е нужно малко уважение към бащата на детето ти. Можеше поне да му кажеш името,не да се обръщаш към него бащата на детето ми. А и ти не си света вода не напита....
2.
Zapoznat
17.04.2025 22:35:03
5
40
Всеки от футболните среди в Бургас знае, че историята не е точно такава. Добро място за лъскане на имидж. Тоби знаем ….
1.
Малък Сашко
17.04.2025 22:30:21
3
17
Софи Маринова не харесва това !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Село като малък град: Айдемир има 5000 жители, заводи, ферибот и собствена индустриална зона На няколко километра от Силистра животът не се върти само около земеделието - международен производител държи над 220 работни места, край Дунав работи ферибот, а под земята се изграждат десетки километри нова ВиК мрежа Пиян зад волана? Шофьор на БМВ с транзитни номера помете ограда в поморийското село Горица Пиян зад волана? Шофьор на БМВ с транзитни номера помете ограда в поморийското село Горица Колата разбила зид и се озовала в частен имот, по чудо няма пострадали - читател на Флагман.бг твърди, че водачът е от Оризаре и бил употребил алкохол Извънредно! Кола помете оградите на бул. „Янко Комитов“ в Бургас, полиция е на място Извънредно! Кола помете оградите на бул. „Янко Комитов“ в Бургас, полиция е на място Инцидентът е в района на бившия завод „Хемус“, автомобилът е напуснал платното и е съборил няколко секции от металната предпазна ограда Ева от „Тоника“ 12 години без Гого: Не казвам „беше“ - за мен той съществува Ева от „Тоника“ 12 години без Гого: Не казвам „беше“ - за мен той съществува На 6 август Георги Найденов щеше да навърши 77 години, а жената до него повече от четири десетилетия още не може да слуша песните им без болка Звездите на поп-фолка събраха феновете на Морска гара Бургас за двудневния MAX FEST (ВИДЕО) Звездите на поп-фолка събраха феновете на Морска гара Бургас за двудневния MAX FEST (ВИДЕО) Организаторите на двудневния фестивал, част от мащабния Boom Summer Fest, бяха подготвили впечатляваща сцена с професионално озвучаване и светлинни ефекти, които допълнително допринесоха за страхотното изживяване на всички посетители Арестуваха каналджия след бясна гонка до стадион „Черноморец“ в Бургас Арестуваха каналджия след бясна гонка до стадион „Черноморец“ в Бургас Бежанците са се разбягали в спортния комплекс и в кв. Акациите, издирват ги Опаковката същата, продуктът по-малко: Търговците местят поскъпването в грамажа Опаковката същата, продуктът по-малко: Търговците местят поскъпването в грамажа Шринкфлацията остава един от най-трудно забележимите начини за оскъпяване, а експертът Андрей Велчев съветва да гледаме цената за килограм и литър, не само големия етикет Трети бургаски прокурор влиза в битката за ВСС - номинираха Йовита Григорова Трети бургаски прокурор влиза в битката за ВСС - номинираха Йовита Григорова Зам.-апелативният прокурор се включва след Благовест Вангелов и Дарин Христов в надпреварата за четирите места от професионалната квота Евровизия може да промени Бургас далеч след 2027 г.: Туризмът иска повече полети, по-добри пътища и нов образ на България Евровизия може да промени Бургас далеч след 2027 г.: Туризмът иска повече полети, по-добри пътища и нов образ на България Националният борд по туризъм настоява конкурсът да отключи отлагани инвестиции и да превърне Южното Черноморие в целогодишна международна дестинация Поморие се готви за топ парти на пристанището - новата фестивална зона на града Поморие се готви за топ парти на пристанището - новата фестивална зона на града Баровете са заредени, VIP сепаретата чакат първите гости, а морето и залезът ще бъдат естественият декор на двудневния купон
Дунав падна до рекордните -126 см при Русе, АЕЦ „Козлодуй“ вече свали мощността на Пети блок Дунав падна до рекордните -126 см при Русе, АЕЦ „Козлодуй“ вече свали мощността на Пети блок За първи път в 52-годишната история на централата се стигна до разтоварване заради маловодието, а при нов спад не е изключено допълнително ограничаване Победителят в Hells Kitchen Денисиньо предизвика фурор в La Ferme в бургаския Central park Победителят в Hells Kitchen Денисиньо предизвика фурор в La Ferme в бургаския Central park Бразилски крокет от бавно готвен телешки джолан, „Стек домат“, карпачо, великолепен Уелингтън и тропически финал превърнаха вечерта в Central Park Бургас в истинско кулинарно шоу Тази секси мацка е правнучка на Тодор Живков Тази секси мацка е правнучка на Тодор Живков Катерина е била заобиколена от група приятели, с които са се придвижвали с наети кабриолети Тръмп обяви Ормуз за американска територия: След думите идва икономически удар срещу Иран Тръмп обяви Ормуз за американска територия: След думите идва икономически удар срещу Иран Президентът на САЩ вече публикува и карта на протока като нова американска територия, а в понеделник Вашингтон готви санкции, които могат да ударят и Китай Край на фиктивните граждански договори: НАП ще гледа кой реално работи като служител Край на фиктивните граждански договори: НАП ще гледа кой реално работи като служител Правителството готви ясни критерии за прикрития труд, а промяната ще удари фирмите, които пестят данъци и осигуровки чрез договори за услуга Рекорд на Капитан Андреево: 5300 коли влязоха от Турция за 24 часа, потокът се усилва Рекорд на Капитан Андреево: 5300 коли влязоха от Турция за 24 часа, потокът се усилва Десет трасета работят на пълен капацитет, командировани са допълнителни гранични полицаи, а през почивните дни се очакват още повече автомобили Руският Ил-76 не е летял към Безмер, твърди транспортният министър Руският Ил-76 не е летял към Безмер, твърди транспортният министър Според министъра публичните приложения са показали компрометирана картина, докато официалният въздушен контрол не е отчел отклонение МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември Проф. Георги Вълчев обяви и сериозна промяна във финансирането на училищата, след като сегашният модел създава натиск всяко дете да бъде задържано в системата Антидрон чадър над Драгалевци? Експерт посочи защо мощният GPS заглушител е бил включен Антидрон чадър над Драгалевци? Експерт посочи защо мощният GPS заглушител е бил включен Доц. Милен Иванов смята, че техниката е пазела хора от евентуална атака с дрон, а смущенията при летището и самолетите са били страничен ефект Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям Шест години след раздялата на двамата братя Атлантикът вече няма да стои между тях, но недоверието, публичните обвинения и старите рани не изчезват с един адрес
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори