Направи гръмко признание
Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА
Сослан Фарниев, който направи Семен Новиков олимпийски шампион, а Кирил Милов - европейски, е отказал много предложения да продължи да бъде национален треньор в друга държава. Прави го в името на Гриша Ганчев и клубът му по борба - ЦСКА.
"Получавам много предложения за работа от други държави. Благодаря на всички! Но за мен не е важен постът старши треньор на национален отбор. Важен е процесът и израстването на момчетата, с които работя и с които ще работя.
Ще остана да работя като обикновен частен треньор в България. И докато Гриша Ганчев е в борбата, аз и учениците ми ще сме заедно ", написа той в "Инстаграм".
Днес стана ясно, че ръководството на БФ Борба няма да се съобрази с желанието на асове от националния ни отбор и няма да върне на поста Фарниев. Руснакът бе отстранен като старши треньор на "лъвовете" преди броени дни след скандал свързан с езикова бариера.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Те следват законите на България и Устава на федерацията.
Трябва Всички да се научат че Правилата и Законите се следват и спазват.
Браво на Станка Златева!