Евгени Минчев с коментар за скандалното видео
Ето каква е позицията му
Евгени Минчев направи изявление, след като в социалните мрежи се появи видео, на което той е в състояние, което много прилича на тежко пиянство.
"Сензация, сензация!
Евгени Минчев седнал пред магазин...
Върти се някакво видео, което ме показва в уж безпомощно състояние и воят около това видео е огромен.
Кадърът е как седя на бордюра пред един магазин и чакам такси. Около мен някакъв бърбори, че съм пил, а откъде знае, негова си работа. Някакъв репортер сипе предположения, а аз го гледам и мълча, защото съм придобил навика да не отговарям на предизвикателства.
Евгени седи на бордюра, мълчи и се подсмихва.
Не е работата в това дали съм пил, паднал, залитнал, на фона на онези ваши любимци, които пияни катастрофират и отнемат човешки животи. На любимият ви футболист, който отстрелва животни, на политиците, които ви правят на диви калинки.
Няма да се обяснявам и оправдавам, защото никъде ви няма, когато правя благотворителност, създавам нови неща, записвам песни или рисувам.
Да ви е весела новата седмица", гласи част от изказването на Минчев.
Ето какво видео разпространи журналистът Николай Караколев в YouTube:
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните

Остайте човека бе евроджендъри.
Шизофрени сме били русфилите комънъсти,шизофрени и пееееееерааааси ама друг път .
Слава Росиа !
Ахмад сила.