Евгени Минчев с коментар за скандалното видео
Ето каква е позицията му
Евгени Минчев направи изявление, след като в социалните мрежи се появи видео, на което той е в състояние, което много прилича на тежко пиянство.
"Сензация, сензация!
Евгени Минчев седнал пред магазин...
Върти се някакво видео, което ме показва в уж безпомощно състояние и воят около това видео е огромен.
Кадърът е как седя на бордюра пред един магазин и чакам такси. Около мен някакъв бърбори, че съм пил, а откъде знае, негова си работа. Някакъв репортер сипе предположения, а аз го гледам и мълча, защото съм придобил навика да не отговарям на предизвикателства.
Евгени седи на бордюра, мълчи и се подсмихва.
Не е работата в това дали съм пил, паднал, залитнал, на фона на онези ваши любимци, които пияни катастрофират и отнемат човешки животи. На любимият ви футболист, който отстрелва животни, на политиците, които ви правят на диви калинки.
Няма да се обяснявам и оправдавам, защото никъде ви няма, когато правя благотворителност, създавам нови неща, записвам песни или рисувам.
Да ви е весела новата седмица", гласи част от изказването на Минчев.
Ето какво видео разпространи журналистът Николай Караколев в YouTube:
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Остайте човека бе евроджендъри.
Шизофрени сме били русфилите комънъсти,шизофрени и пееееееерааааси ама друг път .
Слава Росиа !
Ахмад сила.