Евгени Минчев с коментар за скандалното видео
Ето каква е позицията му
Евгени Минчев направи изявление, след като в социалните мрежи се появи видео, на което той е в състояние, което много прилича на тежко пиянство.
"Сензация, сензация!
Евгени Минчев седнал пред магазин...
Върти се някакво видео, което ме показва в уж безпомощно състояние и воят около това видео е огромен.
Кадърът е как седя на бордюра пред един магазин и чакам такси. Около мен някакъв бърбори, че съм пил, а откъде знае, негова си работа. Някакъв репортер сипе предположения, а аз го гледам и мълча, защото съм придобил навика да не отговарям на предизвикателства.
Евгени седи на бордюра, мълчи и се подсмихва.
Не е работата в това дали съм пил, паднал, залитнал, на фона на онези ваши любимци, които пияни катастрофират и отнемат човешки животи. На любимият ви футболист, който отстрелва животни, на политиците, които ви правят на диви калинки.
Няма да се обяснявам и оправдавам, защото никъде ви няма, когато правя благотворителност, създавам нови неща, записвам песни или рисувам.
Да ви е весела новата седмица", гласи част от изказването на Минчев.
Ето какво видео разпространи журналистът Николай Караколев в YouTube:
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Остайте човека бе евроджендъри.
Шизофрени сме били русфилите комънъсти,шизофрени и пееееееерааааси ама друг път .
Слава Росиа !
Ахмад сила.