Евгени Минчев с коментар за скандалното видео
Ето каква е позицията му
Евгени Минчев направи изявление, след като в социалните мрежи се появи видео, на което той е в състояние, което много прилича на тежко пиянство.
"Сензация, сензация!
Евгени Минчев седнал пред магазин...
Върти се някакво видео, което ме показва в уж безпомощно състояние и воят около това видео е огромен.
Кадърът е как седя на бордюра пред един магазин и чакам такси. Около мен някакъв бърбори, че съм пил, а откъде знае, негова си работа. Някакъв репортер сипе предположения, а аз го гледам и мълча, защото съм придобил навика да не отговарям на предизвикателства.
Евгени седи на бордюра, мълчи и се подсмихва.
Не е работата в това дали съм пил, паднал, залитнал, на фона на онези ваши любимци, които пияни катастрофират и отнемат човешки животи. На любимият ви футболист, който отстрелва животни, на политиците, които ви правят на диви калинки.
Няма да се обяснявам и оправдавам, защото никъде ви няма, когато правя благотворителност, създавам нови неща, записвам песни или рисувам.
Да ви е весела новата седмица", гласи част от изказването на Минчев.
Ето какво видео разпространи журналистът Николай Караколев в YouTube:
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Остайте човека бе евроджендъри.
Шизофрени сме били русфилите комънъсти,шизофрени и пееееееерааааси ама друг път .
Слава Росиа !
Ахмад сила.