Евгени Минчев с коментар за скандалното видео
Ето каква е позицията му
Евгени Минчев направи изявление, след като в социалните мрежи се появи видео, на което той е в състояние, което много прилича на тежко пиянство.
"Сензация, сензация!
Евгени Минчев седнал пред магазин...
Върти се някакво видео, което ме показва в уж безпомощно състояние и воят около това видео е огромен.
Кадърът е как седя на бордюра пред един магазин и чакам такси. Около мен някакъв бърбори, че съм пил, а откъде знае, негова си работа. Някакъв репортер сипе предположения, а аз го гледам и мълча, защото съм придобил навика да не отговарям на предизвикателства.
Евгени седи на бордюра, мълчи и се подсмихва.
Не е работата в това дали съм пил, паднал, залитнал, на фона на онези ваши любимци, които пияни катастрофират и отнемат човешки животи. На любимият ви футболист, който отстрелва животни, на политиците, които ви правят на диви калинки.
Няма да се обяснявам и оправдавам, защото никъде ви няма, когато правя благотворителност, създавам нови неща, записвам песни или рисувам.
Да ви е весела новата седмица", гласи част от изказването на Минчев.
Ето какво видео разпространи журналистът Николай Караколев в YouTube:
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Остайте човека бе евроджендъри.
Шизофрени сме били русфилите комънъсти,шизофрени и пееееееерааааси ама друг път .
Слава Росиа !
Ахмад сила.