Престанете да му се молите!
Зрители на Капките се ядосаха на Зуека
Навръх един от най-големите християнски празници Цветница зрителите отново се потопиха в най-цветното, забавно и емоционално шоу в българския ефир - “Като две капки вода". Участниците пренаредиха класирането с новите девет невероятни имитации, в които показаха както своя музикален и артистичен талант, така и старанието, с което се подготвят всяка седмица.
А обичаните водещи Димитър Рачков и Герасим Георгиев - Геро обявиха, че заминават за Испания, за да убедят Васил Василев - Зуека да се върне в България, за да стане част от големия финал на 13-и сезон на шоуто на стадион “Васил Левски".
Тази неделя Роксана завоюва победата за първи път благодарение на гласовете на зрителите, оценките на журито и вота на останалите участници. Със сълзи на очи тя пресъздаде изключително емоционално народната песен “Караджа дума Русанка" на незабравимата народна певица Недялка Керанова. “Аз наистина се прекланям пред това, което направи тази вечер", впечатлен бе Веселин Маринов.
Ето и едно мнение от зрителка след снощното предаване:
"Страхотно изпълнение на това момиче. Роксана е изненада за мен, защото преди предаването не съм чувала нейни изпълнения. Ако трябва да направя кратко резюме на тази вечер - след изпълнението на Иван, което едва изтърпях, чух Звезди, който нямаше почти нищо общо със задачата да имитира Георги Христов, но пак беше приятно и необичайно. След прекрасната музика и текст на песента "Черно и бяло", следващото изпълнение ме хвърли в потрес - и като текст, и като музика, ако мога да го нарека изобщо песен. Тези Боро-1-ви, Баро, Вирго, Криско и други, съжалявам, но не им запомних имената... Май скочих от миналия век в сегашния.
В днешни времена явно е добре да кажеш, че нещо ти харесва като използваш следното: "Изкърти ме, брат!". Знам 4-5 чужди езика, но това ми е непонятно. Е, поне с "яко" свикнах . Лашкова също е изненада за мен. Харесвам я. Тази вечер посланието беше силно, но прекали, включително с тези мили дечица, които преиграха ролите си. Дивна не ми е симпатична, не знам защо. А Лепа Брена - хич! Венеамин, Димитър и Христо - прекрасни певци. Харесвам ги! И да знаете, че прекалявате с молбите към Зуека да се завърне. Чак пък толкова да ви е ценен? Харесвам го, но избрал си е друг живот. Нека си го живее. И няма нужда от тъпи фокуси. Има по-смислени начини да си запълните времето и да го просрочите. После бързането да приключите предаването ме напряга. И аз съм досадна с това дълго писание. Извинявайте!"
Невероятна чест за Христо Стоичков - вижте какво решиха за него в Испания
Дързък опит за измама с евро във Варна
Разкриха "специално" желание на Линдзи Вон в медицинския хеликоптер
Рекорд в "Арена Бургас"
11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие
Бургазлийката Мария Бакалова ще снима филм с две големи звезди от Холивуд
Костадин Костадинов нападна ПП-ДБ заради "Петрохан", иска оставката на кмета на София
Гаджето на Гришо изгледа Супербоул до скандален мъж
Олимпийският герой Тервел Замфиров показа чувство за хумор при завръщането си в България
Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега
Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан"
Турски гранд предложи невероятна оферта за млада звезда на Барса, каталунците с бърз отговор
