×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ковчег за жив човек: Как дълг от 750 хиляди лева доведе до убийство?


Ковчег за жив човек: Как дълг от 750 хиляди лева доведе до убийство?
История като от хорър филм се разигра в София
Ключови думи: мвр, съд, софия, българия, мъже
12 Април 2025, Събота, 13:50 ч.
Автор: Флагман.БГ

Двама мъже са обвинени в отвличане и умишлено причиняване на смърт
 

Софийската градска прокуратура внесе в съда обвинителен акт срещу двама мъже за отвличане и предумишлено убийство.

Към момента единият обвиняем Александър Кинов е с мярка "домашен арест", а другият Петър Александров е пуснат с парична гаранция.

Те са обвинени в убийството на Кирил Русев, който имал неуредени финансови отношения с бащата на обвиняемия Александров. След като той починал, синът му наследил дълга от над 750 хил. лева. 

Петър Александров и Александър Кинов, който бил управител на траурна агенция, се опитали да го накарат да се откаже от претенции си.

Хронологията на едно убийство

Петър и Александър били близки приятели - споделяли проблемите си и си помагали. Петър Александров решил да убие Кирил, в случай, че той не се откаже да си търси парите. Александър предложил на своя приятел да транспортира и да укрие трупа, както и да помогне в заличаването на следите от престъплението.

Според събраните от прокуратурата данни двамата обвиняеми примамили жертвата в имот в столичния квартал "Надежда". Договорили се, че ако мъжът откаже да дойде доброволно, те ще го отвлекат. Александър се обадил на Кирил, който се занимавал със строителство и се договорили да огледа къщата, под предлог, че се нуждаела от ремонт.

На следващият ден Александър пристигнал на адреса в "Надежда" по-рано, като носел белезници и черен полиетиленов чувал с цип. Преди това мъжът паркирал в близост бус, собственост на погребалната агенция. В багажника той бил сложил празен ковчег. Приятелят му Петър пък донесъл огнестрелно оръжие със заглушител и документи с изявления от името на жертвата до частен съдебен изпълнител за прекратяване на изпълнително производство.

Малко след това дошъл и нароченият майстор. Още пред входа на къщата Александър изненадващо за Кирил му нанесъл няколко удара в областта на корема и му сложил белезници. След това двамата мъже хванали жертвата и го извлекли в къщата, където го качили на втория етаж. Там показали на мъжа документите, но той отказал да ги подпише, въпреки нанесения му бой. Около 2-3 часа по-късно Петър прострелял Кирил Русев - веднъж в гръдния кош и с втори куршум в дясното бедро. Смъртта на жертвата е настъпила в следствие на остра кръвозагуба и набиране на кръв и въздух в лявата гръдна половина, пише в обвинителния акт.

После двамата приятели почистили къщата, поставили трупа в черния чувал, а него заедно с трупа в приготвения ковчег.

След това го натоварили в буса, а Петър облякъл дрехите на Кирил, взел документите му и тръгнал към границата със Сърбия. По път качил и Александър и двамата напуснали страната през ГКПП "Стрезимировци", като единият мъж се представил с документите на убития. В Сърбия хвърлили телефона на жертвата в кофа за боклук и се прибрали в България. Този път Александър показал на граничните власти своите лични документи. На следващия ден той закарал трупа до погребална агенция, като казал на приятеля си да не отваря ковчега, защото мъртвият бил болен от "Ковид".

Не дал документи на трупа и обяснил, че по-късно ще си ги оправи сам. Така тялото на Кирил било оставено в хладилна камера. Междувременно на 05 януари 2024 г. майката на убития подала сигнал в 06 РУ-СДВР за изчезването му. Тялото на убития мъж било намерено именно в камера на погребалната агенция.

Две чудовища от София убиха човек, гледаха го как умира бавно и мъчително


В категории: Разследване


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Асен Златев е оптимист за българските щанги Асен Златев е оптимист за българските щанги 16/12/2025, Вторник 09:39 0
Тервел ИЛИЕВ Ще отиде ли Пеевски при Радев? Ще отиде ли Пеевски при Радев? 16/12/2025, Вторник 08:48 3
10
Коментара по темата
10.
...
12.04.2025 17:31:37
0
1
Те и нa мене ми прожектирaхa преди 4 години "документи" - едни големи лилaви пaтлaжaни нa един пaциент без бельо- сaмо документите нa зaтлъстелия стaрец сa му били зaбрaвили дa приложaт ...
9.
...
12.04.2025 17:23:42
0
2
Хaйде дa сорете с простотиите нa "сaмоубилaтa се поетесa"-"измисленa от поетa Христо Фотев", кaкто сaмaтa тя се изрaзи зa поетесaтa.
Тия сме ги чувaли и зa други лектори по университети и тяхните нисходящи от същите сaмоубили се поетеси, изучени в кaкви ли не специaлности и хумaнни- мaлко сa тaнaсомaнияци и некрофили...
8.
Хаха
12.04.2025 16:32:06
1
9
"Петър Александров решил да убие Кирил, в случай, че той не се откаже да си търси парите."
Флегмани и на новина една година, не може да не се объркате. Убитият имал да дава пари, не да взема.
7.
Бургазлия
12.04.2025 16:15:52
3
10
Познавах баща му Стоян Александров. Доста добър професионалист. При него всичко беше чисто. Той знаеше правилата и закона идеално. Синът му е много страхлив. Отишъл е при онзи гробарят и той е свършил цялата работа. Затова е и с лека мярка. Ако беше изчакал малко още и щяха да му върнат парите, колкото и да се е дърпал онзи с кредита, защото Александров-баща си правеше нещата законно.
6.
Замислете се малко
12.04.2025 15:38:45
0
20
Защо Петър Александров е с парична гаранция при такова тежко престъпление “убийство” ?? Едни 1.000.000 лева бяха дадени на Мартин Божанов Нотариуса, а с него защо така се случи има достътчно кадърни полицай да разплетат всичко, но тук играят многоооо големи пари. Хич не се чудете защо е само с парична гаранция!!
5.
отдавна казано
12.04.2025 15:09:26
0
14
Живите ще завиждат на умрелите.
4.
Аногер...
12.04.2025 14:57:36
0
32
И чуйте единият е със домашен арест а другият с гаранция. Жестокоста тяхна е безгранична НО И ТЕЗИ СЛЕДОВАТЕЛИ ПРОКУРОРИ СЪДИИ СА БЕЗГРАНИЧНО НЕ МОРАЛНИ АЛЧНИ КОПЕЕЕЛДААЦИ. А НИЕ ИСКАМЕ ОТ ТЯХ ДА РАЗСЛЕДВАТ МУШИКИТЕ КРАДЛИВИ У БЕГЕТО ШИШ ТУЛУПС ДОГАН КМЕТЧЕТА БИЗНЕС МЕНТИ АЛЧНИ. НЯМА СПРАВИДЛИВОСТ ТУК НА ЗЕМЯТА. И ЕДИНСТВДНАТА МИ НАДЕЖДА Е ТАМ ДОЛУ ДО КАЗАНА ДА ГИ НАРЕДИ НАШИЯТ ГОСПОД БОГ. НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛДДНА.
3.
!
12.04.2025 14:53:42
0
44
Живеем сред изроди! Наистина живеем сред престъпници, зависими, алчни и жестоки хора, които дишат само, за да вредят някому, грабят, лъжат, изнудват, се възползват от по- слабия (възрастен, жена, дете)...
Дишаме мръсен въздух, ядем отровни храни, плащаме непосилни и безсмислени данъци, навсякъде е корупция и безхаберие. Превърнати сме в пушечно месо за цигани, мигранти и всякакви, дошли сред нас, за да се облагодетелстват по техния си начин.
Здравеопазване и образование нямаме отдавна, защото за тези гилдии трябват доблестни хора и истински специалисти.
Честит Лазаровден на всички празнуващи!
..... И духовници нямаме, а мутри в расо.
2.
Га га га гааааа
12.04.2025 14:46:29
1
57
Подсъдимия Петър Александров не е ли син на бившия финансов министър Стоян Александров а?
Пишете ги тези подробности хората да знаят,не е срамно.....!?!?
1.
Смърт
12.04.2025 14:10:00
0
40
Бавна и мъчителна за двамата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рецепта без преглед и по-лесна смяна на личния лекар от нова година Рецепта без преглед и по-лесна смяна на личния лекар от нова година Промените в Националния рамков договор целят по-лесен достъп до медицинска помощ и облекчаване на пациентите   АПС: Искането за имунитета на Илхан Кючюк е политически натиск АПС: Искането за имунитета на Илхан Кючюк е политически натиск От партията заявиха солидарност с евродепутата и настояват случаят да бъде разглеждан от европейските институции при пълна прозрачност Ще отиде ли Пеевски при Радев? Ще отиде ли Пеевски при Радев? Днес се очаква лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов да беседва с президента, ще стори ли същото и Делян Пеевски от ДПС-НН? Както е известно, Пеевски не веднъж се е изказвал рязко за Радев Какви са цените на имотите в България, растат ли? Какви са цените на имотите в България, растат ли? Средната цена на апартаментите в София е около 2300 евро за кв. м, в Бургас - 1700 Доналд Тръмп съди Би Би Си за $10 милиарда заради манипулирана реч Доналд Тръмп съди Би Би Си за $10 милиарда заради манипулирана реч Великобританската медия излъчила подменен видеозапис, според който Тръмп призовава към насилие след изборите през 2020 г Съдът остави в ареста шефа на Пето РУ - обвинен в участие в престъпна група, Максимов припадна в залата Съдът остави в ареста шефа на Пето РУ - обвинен в участие в престъпна група, Максимов припадна в залата Един от седмината задържани е направил опит за самоубийство На 16 декември църквата почита Свети Агей и мъченик Марин – ето какво да не правите днес На 16 декември църквата почита Свети Агей и мъченик Марин – ето какво да не правите днес Православната традиция свързва този ден с обещания, гадаене за времето и предпазване от негативна енергия Ограничения и ремонти по пътищата в страната: особено внимание за водачите в Бургаска област Ограничения и ремонти по пътищата в страната: особено внимание за водачите в Бургаска област АПИ въведе редица забрани и отклонения поради ремонти, мъгла и аварийни участъци Тихо време с температури до 12 градуса на 16 декември Тихо време с температури до 12 градуса на 16 декември Над Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб вятър от запад Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Водата тече като река 
Унищожи ли Украйна руска подводница за 400 милиона долара? Москва и Киев с официални позиции Унищожи ли Украйна руска подводница за 400 милиона долара? Москва и Киев с официални позиции Командването на Черноморския флот на РФ заяви, че информацията не отговяря на действителността Русия узаконява изземането на жилища в окупирана Украйна Русия узаконява изземането на жилища в окупирана Украйна Новият нормативен акт засяга милиони украинци, напуснали домовете си заради войната, и отваря пътя за масова преразпределителна собственост Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Бермудският триъгълник може да е една от най-големите мистерии в света, но учените току-що откриха нещо още по-озадачаващо в района Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Той попада под ударите на разследване по сигнал, подаден от бивш асистент – прокуратурата иска сваляне на имунитета му Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Искът на Москва е реакция срещу блокирането на руски активи и предложенията на ЕС да използва средствата за финансиране на Украйна Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Отровен газ от дрон? Нов шокиращ епизод в конфликта Тайланд–Камбоджа
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори