×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъже нападнаха с брадви и колове семейство в България


Мъже нападнаха с брадви и колове семейство в България
"Това си беше чист опит за убийство", каза потърпевшият Тодор
10 Април 2025, Четвъртък, 09:50 ч.
Автор: Флагман.БГ

Див екшън в Старозагорско

С брадви и колове мъже нападнаха семейство в старозагорско село. Потърпевшите изпратиха до НОВА видео, на което ясно се вижда случилото се. Мъжът и жената, към които е проявена агресията, разказват, че от години са обект на заплахи от същите хора, заснети на клипа. Те споделили кадрите заради страх за живота си. Причината за проявената агресия е забележка за незаконна сеч.

"Това си беше чист опит за убийство от страна на господата, които се виждат на клипа. Единият от тях замахна към мен с брадвата, след като се спънах и паднах докато снимах случващото се. Жив съм само, защото съпругата ми застана между мен и нападателя", разказа в "Здравей, България" потърпевшият Тодор.

По думите му подобна агресия не се случва за първи път. Нападателите редовно ходели с ножове и колове из населеното място и по думите му се ползвали с протекция на кметския наместник.

"Бях направо шокирана. Просто застанах срещу човека, който замахна с брадвата, за да убие мъжа ми. Когато казах, че ще се обадя на 112 - те се разбягаха", разказа потърпевшата Марина.

Тодор подчерта, че със съпругата му са дали обяснения в полицията за случилото се. 

Повече по темата гледайте във видеото. 

Две чудовища от София убиха човек, гледаха го как умира бавно и мъчително




Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 2
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
12
Коментара по темата
12.
МагнаЛистан
10.04.2025 23:22:58
0
2
Като начало отменете Детските надбавки и Социалните помощи Без изключения.
Закон за борба с бандитизма
Трудещите се да имат право на лично оръжие и право да го използват при всяко посегателство над личността им ,и имота d466
11.
До 10
10.04.2025 17:36:57
0
4
И лъжат, градят, мамят, грабят, изнасилват, убиват.
Как ще интегрират тумори в организъм и не само ще дават равни права, а и превес на привилегиите, и чадър на безчинствата??
Докато българите сме тормозени с все повече и по- абсурдни задължения?!
Циганите раждат деца, за да търгуват с тях: помощи, продажба на бебета, проституция.
Онези, които "отгледат" стават поредните престъпници и насилници в обществото, издържащо ги, защото го задължават.
В исторически справки неведнъж е описвано, че след зверствата на турците, минавали циганите, за да доплячкосват, доизнасилват, домародерстват.
Та, те и сега се турчеят, защото така им отърва и но наричат: "гяури".
Когато им отърва слагат бурки, друг път са протестанти, трети - всякакви клакьори на когото им плаща и ги отглежда.
10.
Габи
10.04.2025 15:45:20
0
11
Време е държавата да започне да уважава и защитава българите от циганите. Последните години българското население е подложено на дискриминация. Трябва да се спре с глупавото и неуместно определение за интеграция на циганите, които се раждат, посещават детски заведения и ущилища на едно и също място с българите. Есинственото което ги различава е това, че не искат да работят, живеят на социални и енергйни помощи.
9.
ХХ
10.04.2025 14:27:53
1
7
Колко евроатлантическо!
8.
Deuterate
10.04.2025 11:40:09
0
37
Напалм му е майката.
7.
А.Х.
10.04.2025 10:23:18
0
48
На тези животни им викате господа ?????????????!!!!!! И чакате милост от тях ????????
6.
Орки!
10.04.2025 10:20:12
1
54
МрЪсNи, гн¥сни, н@гли, д0лNи ЦИГ@НИ!
Подхора!
5.
hmmm
10.04.2025 10:19:15
0
55
3, там инспектори няма. Една патрулка на кой знае колко села. Хаос и беззаконие и римляни навсякъде. Всяка изоставена къща се оглозгва до кокал, тръбите и кабелите се вадят от стените. Един метален винт не остава. Докато не почнат разстрели на място и присъди по 100 години няма да има оправия.
4.
До 3
10.04.2025 10:04:37
2
39
Нали им вдигнаха заплатите с 50%...Какво го *бе за хората, нали си получава 2500+лв. на месец.....Хората кучетата ги яли!
3.
Мвр
10.04.2025 10:02:13
0
53
А защо въпреки многото сигнали кварталния инспектор не взема отношение и си затваря очите с години както обясниха жителите ? Едва ли в района на това село стават много престъпления и е затрупан от работа. Или новите заплати в МВР не са достатъчно стимулиращи ?
2.
F
10.04.2025 10:01:43
4
53
Държавата отиде на кино . Всеки ден убийства , катастрофи,побоища,намушквания ,кражби , пияни ,надрусани. Аман ..
1.
3гйук
10.04.2025 09:56:03
6
40
...и така ще е до 2050г.,след това ще останат само старци и римляни...Амин.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Арестуваха шефа на митницата, помагал на Паскал Беляшки се заместил с износ на цигари Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Животът на тези зодии се обръща на 180 градуса до дни Изобилие, нови предложения в любовта и кариерата, получаване на признание – всичко това ще бъде на картата за тези знаци Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Бургас се събужда силен – ела на POWER OF BURGAS на 17 май Десетки любители на активния начин на живот ще се съберат Central Park  Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Стана на 60 години. Ще се върне ли в България? Рачков и Геро отидоха до Испания заради него Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” Желязков поиска план за BG-Alert до 10 дни, след това – „няма прошка” И главният прокурор Борислав Сарафов възложи проверка Мощна полицейска акция, има много арестувани Мощна полицейска акция, има много арестувани Криминалисти от столичното Пето РУ иззеха 2 килограма наркотици, след като спряха джип и кола, движещи се в „пакет“ Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април Айтозлия погази закона Айтозлия погази закона Шофира дрогиран Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Ето защо те никога повече няма да дойдат в България, а на нас желаят здраве и успех с евроинтеграцията
Арестуваха шефа на Митницата Арестуваха шефа на Митницата Мирослав Беляшки е задържан тази сутрин Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори