Ученици излизат в принудителна ваканция
Междувременно с помощта на пожарната, Гражданска защита и фирми започва разчистване на обгорелите останки и покриване на сградата на приложната гимназия в Трявна с платнища
След пожара в Националната гимназия за приложни изкуства в Трявна учениците излизат в едноседмична принудителна ваканция. Припомняме, че огънят изпепели покрива на сградата.
Днес в Трявна ще отидат експерти от Министерството на културата, за да се запознаят с документацията, необходима за предстоящото строителство.
Междувременно с помощта на пожарната, Гражданска защита и фирми от района започва разчистване на обгорелите останки и покриване на сградата с платнища. Целта е да се предпази от дъждовете и снеговете, предаде НОВА.
Скандално: Умрели животни с антракс в Силистренско са преработени в други продукти
Манол Пейков може да бъде изключен от парламента - зависи от Асен Василев
"Палантир" обяви края на либералната демокрация и началото на техно-фашизъм
Танк експлодира и трима войници загинаха по време на учение
Реакциите в Западна Европа след победата на „Прогресивна България“ на изборите
Тръмп предупреди за „дълъг и труден“ процес при извличането на иранския уран
Семен Новиков се завърна като танк на Европейското по борба, гледайте финала днес
Пожар горя в Поморие
Двама хванати с дрога в Бургаска област
Кой празнува имен ден на 21 април
Дневен хороскоп: Телецът да не пазарува, звездите предвиждат драматични обрати
Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас
