Сигнал до Флагман.бг: Мигранти от Сирия и Афганистан плъзнаха из Бургас
От ОДМВР обясниха, че при тях няма постъпили сигнали на община Бургас да пребивават нелегални мигранти
Мигранти от Сирия и Афганистан са плъзнали из целия Бургас, разхождат се свободно в центъра и Морската градина. Страшно и опасно е. Това пише наш читател с малко име Костадин в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“. Той апелира компетентните органи да вземат мерки.
„Забелязват се наясякъде, особено в късните часове. Снощи видяхме един съмнителен да се разхожда в Морската градина към 23:00 часа. Ние бяхме трима души. След като ни видя, човекът започна да забавя крачка, да се чуди накъде да хване и уж да се прави, че чете плочите на паметниците. След това ни последва до паркинг в близост до Пантеона, а като видя, че се качваме в колата, се почуди накъде да тръгне“, пише още в сигнала.
От Областната дирекция на МВР обясниха за Флагман.бг, че при тях няма постъпили сигнали на територията на община Бургас да пребивават нелегални мигранти.
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
НАП, Полицията и „Главна инспекция по труда“ провериха 15 търговски обекта на „кухи“ дружества
Дрон след дрон по Южното Черноморие: Нов сигнал вдигна ВМС край Созопол
28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение

Не искаме и чуждестранните ви студенти и работници от факултета!
Ако евроатлантиците искат децата им да ги изнасилват и колят, да се местят в Западна Европа!
Много са интересни тези факти, ще бъдеш първият съветски българин, споделил информация като Копейкин с родители циганка и гагауз. Знам, че си чист българин и си посещавал "историческия зоо-парк".
ПП Не се гледай в огледалото, ще видиш мигрант от Сирия, всички са като теб - цигани.