Кабинет на Фондация "Искам Бебе" ще бъде разкрит в община Царево
Двойките с репродуктивни проблеми освен финанси, имат нужда нужда и от подкрепа в пътя към мечтаното бебе, заяви кметът Марин Киров
В новооткрития Медицински център в гр. Царево ще бъде позициониран и кабинет на Фондация "Искам бебе". С новината се похлави кметът на града Марин Киров.
В кабинета двойки с репродуктивни проблеми ще могат да получат експертна консултация и психологическа подкрепа.
"През настоящата година отново ще подкрепяме финансово двойки с репродуктивни проблеми от нашата община, които имат нужда от финансиране, защото често националното финансиране, а и личните средства на семействата са недостатъчни. Радвам се обаче, че благодарение на Марина Маринова, наш приятел, ще имаме и присъствие от Фондацията, защото двойките освен финанси, имат нужда и от подкрепа в пътя към мечтаното бебе" заяви кметът Марин Киров.

Драма на индонезийски остров, турист е отвлечен, похитители искат 10 млн. долара
Кукери гониха злото с гайди и чанове в Бродилово
Вежди Рашидов: Служебното правителство трябва да провери кадрите си, не се прави политика на инат
Емануил Йорданов: МВР допусна грешки по „Петрохан“, смяната на главния секретар не е трагедия
Телепортация ли са владеели рейнджърите от Петрохан
Катастрофа на АМ „Тракия“ край Чирпан, пожарникари рязаха автомобил
Цветлин Йовчев: „Петрохан“ не е рейнджърска група, има сериозни въпроси за оръжията и смъртта
Иван Кръстев: БСП е алтернатива на десния модел и ще влезе в следващия парламент
Ръководството на НАП си е раздало над 5 млн. лв. бонуси за 2025 г., твърди Ивайло Мирчев
Само две съставки и готово: чийзкейк бонбони за чай без печене
В кръвта на Ивайло Калушев е установен фенобарбитал, токсиколог дава обяснение
Валя Балканска с награда за духовен лидер на Women Leaders Awards 2026
