Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас
Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател
Безразборно и неконтролируемо е паркирането по тротоарите в централната градска част в Бургас след 18:30 часа, т.е. след краят на работно време на повечето институции. Моля да се предприемат мерки за въвеждане на ред, призова читател на Флагман.БГ.
След множество сигнали към различни институции се обръщам и към вас, пише той в своя сигнал до медията.
Изпратил ни е и снимка на два автомобила. „Те редовно паркират на това място (до централата на БФС-Бургас. Подавал съм и друг път сигнали, но никога не е имало резултат. Тук даже безочието е стигнало връх, тъй като е отрязано и колчето против паркиране, за да може някой да паркира на тротоара“, споделя гневният бургазлия.
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест

На никой не пречат хората ,освен на злобните и криви безделници!
Паркирали,ами да паркират даже мн компактно и правилно саа спряли хората....
Отвратителни общинари и не знам си какви вземайте си колчетата и си сложете знаете къде!
Разговорите със шушумиги са безполезни.
Селинджърите в Бургас разбират само от Терор и държане в страх.
Районното е там отсреща. Сто процента са на полицаи.