Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас
Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател
Безразборно и неконтролируемо е паркирането по тротоарите в централната градска част в Бургас след 18:30 часа, т.е. след краят на работно време на повечето институции. Моля да се предприемат мерки за въвеждане на ред, призова читател на Флагман.БГ.
След множество сигнали към различни институции се обръщам и към вас, пише той в своя сигнал до медията.
Изпратил ни е и снимка на два автомобила. „Те редовно паркират на това място (до централата на БФС-Бургас. Подавал съм и друг път сигнали, но никога не е имало резултат. Тук даже безочието е стигнало връх, тъй като е отрязано и колчето против паркиране, за да може някой да паркира на тротоара“, споделя гневният бургазлия.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

На никой не пречат хората ,освен на злобните и криви безделници!
Паркирали,ами да паркират даже мн компактно и правилно саа спряли хората....
Отвратителни общинари и не знам си какви вземайте си колчетата и си сложете знаете къде!
Разговорите със шушумиги са безполезни.
Селинджърите в Бургас разбират само от Терор и държане в страх.
Районното е там отсреща. Сто процента са на полицаи.