Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас
Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател
Безразборно и неконтролируемо е паркирането по тротоарите в централната градска част в Бургас след 18:30 часа, т.е. след краят на работно време на повечето институции. Моля да се предприемат мерки за въвеждане на ред, призова читател на Флагман.БГ.
След множество сигнали към различни институции се обръщам и към вас, пише той в своя сигнал до медията.
Изпратил ни е и снимка на два автомобила. „Те редовно паркират на това място (до централата на БФС-Бургас. Подавал съм и друг път сигнали, но никога не е имало резултат. Тук даже безочието е стигнало връх, тъй като е отрязано и колчето против паркиране, за да може някой да паркира на тротоара“, споделя гневният бургазлия.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

На никой не пречат хората ,освен на злобните и криви безделници!
Паркирали,ами да паркират даже мн компактно и правилно саа спряли хората....
Отвратителни общинари и не знам си какви вземайте си колчетата и си сложете знаете къде!
Разговорите със шушумиги са безполезни.
Селинджърите в Бургас разбират само от Терор и държане в страх.
Районното е там отсреща. Сто процента са на полицаи.