Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас
Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател
Безразборно и неконтролируемо е паркирането по тротоарите в централната градска част в Бургас след 18:30 часа, т.е. след краят на работно време на повечето институции. Моля да се предприемат мерки за въвеждане на ред, призова читател на Флагман.БГ.
След множество сигнали към различни институции се обръщам и към вас, пише той в своя сигнал до медията.
Изпратил ни е и снимка на два автомобила. „Те редовно паркират на това място (до централата на БФС-Бургас. Подавал съм и друг път сигнали, но никога не е имало резултат. Тук даже безочието е стигнало връх, тъй като е отрязано и колчето против паркиране, за да може някой да паркира на тротоара“, споделя гневният бургазлия.
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор

На никой не пречат хората ,освен на злобните и криви безделници!
Паркирали,ами да паркират даже мн компактно и правилно саа спряли хората....
Отвратителни общинари и не знам си какви вземайте си колчетата и си сложете знаете къде!
Разговорите със шушумиги са безполезни.
Селинджърите в Бургас разбират само от Терор и държане в страх.
Районното е там отсреща. Сто процента са на полицаи.