×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Каква е заплатата му


31 Март 2025, Понеделник, 13:46 ч.
Автор: Флагман.бг

Въпреки че Рачков шеговито споменава, че „работи за жълти стотинки“, реалността е доста различна

Една от любимите шеги на комикът Димитър Рачков към продуцента си Маги Халваджиян е свързана със заплатата му. Не стана известно колко точно получава този водещ, но по време на новогодишната нощ Маги даде намек за приблизителния размер на сумата.

Въпреки че Рачков шеговито споменава, че „работи за жълти стотинки“, реалността е доста различна. По време на новогодишното издание на шоуто „Пееш или лъжеш“, продуцентът за първи път разкри колко наистина плаща на своя най-добър водещ.

Традиционните шеги между водещия и продуцента не липсваха. Халваджиян напомни на Рачков да спази темпото, тъй като след полунощ трябва да отлети за Малдивите. Тази реплика предизвика закачки в студиото, като се коментираше защо успешният продуцент все още не притежава собствен самолет.

„Ако не ти давах толкова пари за заплата, може би щях да имам частен самолет,“ се пошегува Халваджиян. Въпреки шеговития тон, коментарите намекнаха, че възнаграждението на Рачков е значително. Успехите на продукциите на Халваджиян до голяма степен зависят от таланта и харизмата на известния комик.

Върховният момент на вечерта дойде, когато продуцентът обяви в ефир, че ще отведе Рачков на Малдивите като благодарност за добре свършената работа през сезона. Рачков отреагира силно емоционално, радвайки се на перспективата за безплатна екзотична ваканция.

Комикът, който обожава да бъде в центъра на вниманието, изглежда не очакваше подобен жест.Така шоуто не само развлекло публиката, но и показало какви са отношенията между най-добрия водещ и продуцент в българския ефир – изпълнени с професионализъм, шеги и взаимно уважение.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Емел МАХМУД Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт 31/01/2026, Събота 20:00 0
18
Коментара по темата
18.
Златан СТОЙКОВ
08.04.2025 21:44:21
0
1
ГОЛЯМ комик е Рачков, няма по добър в България от него в момента, това е факт. Добре, че е попаднал на точния човек, защото, ако беше при СЛАВИ ТРИФОНОВ, щеше да види, къде серат гладните........!!!!!!!!
17.
Xanadu
06.04.2025 10:37:07
0
2
Не е ли ясно, че не заработва нито минимална нито средна за БГ заплата. Та трябва да се посвещава пост. Живее в лукс човека. Основателно и заслужено,или-не. Жална им майка на колегите му,дето са на бюджет. Но не му вярвам на думите му във връзка с трагедията със Сияна. Просто той си заработи допълнително.
16.
Aнгелова
03.04.2025 19:10:42
4
6
Какъвто продуцента(арменеца), такива и водещите! Пълни помияри! Простащина на 100%. Ще дойде време да им се потърси отговорност за опростачването на народа!
15.
Баба
02.04.2025 15:46:30
6
10
По голям осигурен от Рачков дали има???.плащат му и го насърчават за простащината.
14.
Емилиян Данаилов
01.04.2025 20:02:46
1
9
Поне 800лева требет да му е заплаткътъ
13.
Данаил петкoof
01.04.2025 20:01:21
1
7
Е поне 700лв
12.
Олимпи
01.04.2025 19:54:08
7
14
Този лигоч и заплата ли получава ?
11.
Медия
01.04.2025 17:36:59
2
18
Не е луд който яде баницата, а този който му я дава...В случая, се заплаща нещо, което по-малките копират и то не е нищо друго освен лигавщина и никакво актьорско майсторство. Поколения наред вземаха пример от хора на сатирата. И Мутафова, Парцалев, Калоянчев, Лолова, поднасяха на публиката хумор от класиците на литературата. Разсмиваха от сърце всички и учеха на нещо...А тук най- голямото "постижение" е да му плащат и да учи младите на простотия... Никога, никога, такъв "актьор" не би запълнил салон като М.Куркински и да задържи 2 часа внимание върху себе си...Така, че нека си води, дават му баница, нека яде....
10.
Бай..,..
01.04.2025 17:14:17
3
14
Браво на Лозанов ! Лошото е, че има шапшали дето го гледат !
9.
стенли
01.04.2025 15:59:51
1
11
Лозанов е много прав. Много точна оценка
8.
Мила
01.04.2025 15:50:09
3
13
Ще доживеем ли да видим на тази даровитост кога ще му се даде държавна добавка към пенсията.
7.
На шкембе
01.04.2025 14:55:58
4
11
Абсолютно съгласен с Лозанов.
6.
Ники
31.03.2025 22:32:58
6
5
Колкото толкова,ти да не взимаш повече
5.
Лозанов
31.03.2025 19:07:54
13
39
Не е труд да се правиш на шебек. Това не е изкуство. Един истински талантлив актьор, професионалист, никога няма да плюе върху достойнството, името си, професията за да му подхвърлят някой лев. Рачков е един 100% простак. Цървул. Облизва нечии задни части за долнопробни роклички.
4.
Ванко
31.03.2025 17:40:40
18
44
Какво се чудите тоя тюфлек взима най малко 20 хилки, но той не е виновен а този който му ги дава а именно бездарния нарекъл се продуцент халваджян
3.
Бай..,..
31.03.2025 15:33:29
16
32
На това се казва "синекурна длъжност" . Т.е. паднал си на кура и се посинил !
2.
Каквато и да е заплатата му
31.03.2025 13:57:58
28
49
си я изкарва с труд! Ако си плаща данъците.... всичко е наред! Никой няма право да дискутира темата за нечие заплащане! НИКОЙ!
1.
26 800 Лв
31.03.2025 13:56:09
11
33
26 800 лв за показване пред екраните 3-4 дни в месеца.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сняг, виелици и ниски температури сковават България утре, картата на Бургас е оцветена в опасно оранжево Сняг, виелици и ниски температури сковават България утре, картата на Бургас е оцветена в опасно оранжево Прогноза за времето - 1 февруари, неделя Трагедията в Айтос е огромна! Соня и Станимир са още между живота и смъртта, не знаели, че детето им е мъртво Трагедията в Айтос е огромна! Соня и Станимир са още между живота и смъртта, не знаели, че детето им е мъртво Състоянието им е критично вече седми ден, а айтозлии готвят протест срещу турския тираджия Бай Ганьо е хитър, затова в суматохата днес му пробутват 1 турска лира за 1 евро Бай Ганьо е хитър, затова в суматохата днес му пробутват 1 турска лира за 1 евро Ако не се нуждаете от някоя животоспасяваща стока в следващите 2-3 часа поне, изобщо не се отправяйте към молове или хипермаркети Д-р Спасимир Иванов, който възроди ФК „Черноморец 1919“, печели онлайн вота на „Личност на годината 2025“ Д-р Спасимир Иванов, който възроди ФК „Черноморец 1919“, печели онлайн вота на „Личност на годината 2025“ С гласовете на десетки хиляди читатели на Флагман.бг бе подредена престижната класация с тежест 50% пред компетентното жури, което ще излъчи победителя Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба Водещият ще сключи брак с бившата адреналинка Виктория Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски Легендата на националния отбор и Локомотив София почина на 92 години, погребението е във вторник Тийнейджър качи кучето си в количка за храна и обиколи магазин "Лидъл" Тийнейджър качи кучето си в количка за храна и обиколи магазин "Лидъл" Момчето се държало агресивно и невъзпитано Порно скандалът "Тифани" се разраства: 17-годишна ученичка от Бургас лъсна гола в 23-минутен филм (18+) Порно скандалът "Тифани" се разраства: 17-годишна ученичка от Бургас лъсна гола в 23-минутен филм (18+) Майката и момичето сигнализираха току-що Пето РУ, настояват за незабавна намеса на компетентните органи Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Учредихме я без Ваше знание или санкция, за да имаме готовност за участие в предстоящия вот, написаха от партията Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена
Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори