Напусна ни известен ресторантьор
Тъжната вест съобщава своя внук – Божидар Данаилов, наследник на известния пловдивски ресторантьор и дългогодишен собственик на ресторант „Малкия Бунарджик"
"С прискърбие съобщавам, че на 25.03.2025 г. ни напусна моят обичан дядо. Поклонението и погребението ще се проведат на 27.03.2025 г. от 10:00ч. на Централни гробища – Пловдив. Почивай в мир, дядо! Завинаги ще останеш в сърцата ни. Вярвам, че ще продължиш да бъдеш до мен, както винаги си бил".
Тъжната вест съобщава внукът на Божидар Данаилов, който е известен пловдивски ресторантьор и дългогодишен собственик на ресторант „Малкия Бунарджик“, пише Пловдив24.бг.
През годините той е управлявал и друг емблематичен пловдивски ресторант – „Камбаната“, оставяйки трайна следа в ресторантьорския бранш на града.
Лекари и сестри на протест: Къде потъват парите за здравеопазването?
Джани, смело напред! Световно с 64 отбора - разкош
Господарят на океана: 750-килограмова акула изправи косите на летовници
Млада съпруга потъна в скръб: Мъжът ѝ застрелян от военен ветеран при мистериозни обстоятелства
Тъжна вест: Почина Емил Нейков
Той не беше от хората, които просто ще гледат: Историята на мъжа, който се удави, докато спасява деца
Крадци посегнаха на дома на Ямал, докато празнува в Далас, наложи се да бягат бързо
Финансиране за иновации: Близо 20 млн. евро се насочват към фирмите от местните инициативни групи
Царево се превръща в сцена на изкуствата за 11 вълнуващи летни дни
Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи?
Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари?
Кабинетът отвори бърза писта за сезонните работници: Регистрацията пада от 10 на 3 дни
