Спечели Гласът на България, но понесе тежък удар
Изключиха е от Консерваторията
Победителката от "Гласът на България“ Славея Иванова е прекъснала обучението си в Националната музикална академия "Проф. Панчо Владигеров“. Причината е натрупани отсъствия заради подготовката за шоуто.
След победата двама нейни преподаватели отказват да ѝ заверят семестъра. Това споделя Славея пред водещата Ива Сапунджиева в предаването "Талантите“. Славея заявява открито, че е поставила като приоритет номер едно участието си в шоуто:
"Много неща сложих на заден план, не само моето обучение в Музикалната академия. Аз съм склонна, когато се фокусирам върху нещо да игнорирам целия свят около себе си. Толкова се вглъбявам в детайли в самата ми подготовка…Вярвам че хората, които се занимават с изкуство биха ме разбрали. Когато виждаме, че можем да го развиваме, че има прогрес, ние се опияняваме да го направим по най-добрия начин и се затваряме в него.“ Победителката, която направи фурор в шоуто с техниката "гроулинг“ казва, че разбира своите преподаватели и благодари на онези, които все пак са разбрали нея и са ѝ заверили семестъра.
"Реалността е такава, че не можеш да получиш всичко. Не можеш да огрееш навсякъде и да си на всеки фронт“, категорична е певицата.
Тръмп с култово изречение за очилата на Макрон
Невиждан екшън на държавното по борба
Американско супер оръжие съсипа охраната на Мадуро за секунда? Ето какво каза Тръмп
Евакуация в един от най-големите градове на Балканите
Почина "най-прекрасният човек"
Медведев каза дали ще смени Русия
Порше създаде телевизор, няма да повярвате каква е цената
Почина голямо име във футбола
Неизвестен подпали статуята на Кристиано Роналдо в Мадейра
Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Тръмп
Българка е най-красивата баба в света?
Уловиха речно чудовище в Марица
