Дунав мост при Русе ще бъде затворен за движение на 27 март
Преминаването на леките автомобили ще бъде ограничено в часовете от 9:00 до 21:00 ч., а на тежкотоварните автомобили - до 24 часа - от 9:00 ч. на 27 март до 9:00 ч. на 28 март
Дунав мост при Русе ще бъде затворен за движение на 27 март (четвъртък). Причината е основният ремонт на съоръжението, чието начало бе поставено на 10 юли миналата година. За това напомнят от Министерството на външните работи на сайта на ведомството.
По информация на агенция "Пътна инфраструктура" преминаването на леките автомобили ще бъде ограничено в часовете от 9:00 до 21:00 ч., а на тежкотоварните автомобили - до 24 часа - от 9:00 ч. на 27 март до 9:00 ч. на 28 март.
При спирането на трафика по Дунав мост шофьорите на тежкотоварни превозни средства ще могат да ползват паркинги и площадки за отдих в областите Русе, Велико Търново, Ямбол и Хасково. Има и алтернативни маршрути в посока от България към Румъния и обратно.
От Министерството на външните работи информират още, че при необходимост от съдействие българските граждани в Румъния могат да се обръщат към българското дипломатическо представителство в Букурещ на следните телефонни номера: +40 21 230 21 50, +40 21 230 21 59. Сигнали може да се подават и на имейл адреса на посолството - [email protected].
Великата глупост да се редиш за евро при курс 2:1
САЩ удариха пристанище във Венецуела
Кога ще пристигнат първите пенсии в евро
Непълнолетен се опита да открадне 14-годишна булка, заплаши майка й с пистолет
Промени в билетите на „Бургасбус“ заради еврото: Всичко, което трябва да знаете
Бургас посреща Новата година шумно, заедно и с много настроение
Рекордна сума от над 22 хил. лв. събрана на коледния базар в Свети Влас
Анелия стана любовница на женен депутат
Състоянието на Боби Михайлов е критично, стопил се е с 25 кг
Не си купувайте нито една от тези коли, ще съжалявате!
Двама младежи загинаха при удар на БМВ с ТИР край Велико Търново
Известните българи, които починаха през тази година
