×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • САЩ превзеха ирански кораб край Ормузкия проток
  • Цените на петрола продължават да скачат
  • Рекордна активност в Германия и напрежение пред секциите в Испания
  • Висок риск от градушки в понеделник
  • При близо 100% обработени протоколи: "Прогресивна България" с убедителна победа в Бургас
  • Грешки в протоколите забавят обработката на вота в Кърджали
  • РИК-Бургас обработи рекордно бързо протоколите от всички 747 секции
  • България отбелязва 150 години от Априлското въстание
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Има политици, които помагат с чисто сърце на "Левски"


Има политици, които помагат с чисто сърце на "Левски"
Бившият нападател сподели любопитни фрази за Гриша Ганчев
24 Март 2025, Понеделник, 19:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Мажоритарният собственик на "сините" Наско Сираков каза, че клубът дължи много пари на Васил Божков

Мажоритарният собственик на "Левски" Наско Сираков бе гост в подкаста на "Код Спорт", където говори по редица теми – актуалните проблеми на синия клуб, за отношенията си с бившия собственик на ЦСКА Гриша Ганчев, прословутите свалени гащета пред "сини" фенове, европейския резил на "Левски" срещу Тампере...

"Левски" стои далеч от политиката, поне докато аз съм тук, ще е така. Това че във всяка политическа сила в парламента има много привърженици на "Левски"… ако трябва, да го наречем така. Но има политици, които помагат с чисто сърце на "Левски". И в момента", каза Сираков.

Той бе запитан дали истинският собственик на клуба е Мило Борисов, както твърдят някои фенове на "Левски".

"Някои привърженици твърдят това, което ги устройва да твърдят. Г-н Борисов е генерален спонсор.

Не мога да кажа точно колко милиона дължим на Васил Божков, може би са 16-17. Няколко пъти заявява публично, че няма да ги иска. Васил не е човек, който си хвърля думите на вятъра, познавам го от 35 години. Имаме нормални отношения, но не съм се чувал с него от 2-3 години.

От май започваме да изплащаме по споразумението лихвите към НАП. Останали са 1-2 млн. към Столична община, които също са разсрочени. До края на 2026 г. смятам, че към НАП и Столична община няма да имаме задължения", заяви синята легенда.

Наско се върна към дебюта на Христо Стоичков за националния отбор – на 23 септември 1987 г., срещу Белгия, под ръководството на Христо Младенов.

"Не съм помолил Младенов да пуска Стоичков титуляр, защото ми е бил много симпатичен. Всички виждахме, че има страхотен потенциал. Щеше да е грехота, наблюдавайки двете седмици преди това как взима участие в тренировките, как се готви, да не играе… Казах: "С тая левачка ще ми центрира един фал или корнер, и ще вкарам гол". Във въпросния мач Сираков открива в 19-ата минута след асистенция на Стоичков за победата с 2:0.

Сираков говори и за отношенията си с бившия собственик на ЦСКА Гриша Ганчев.

"Не сме си разваляли приятелството с Гриша Ганчев, 4 години не съм го чувал. Винаги ми е било готино да контактувам с него. 5-6 месеца, след като дойдоха акциите на Левски до мене, чувахме се по телефона, видяхме се 1-2 пъти, после ми блокира телефона. Една година не се бяхме чували и ми се обади, когато Илиана и ансамбълът станаха олимпийски шампиони. Половин час ме държа на телефона, беше адски щастлив.  След десет минути пак ми беше блокирал телефона. Удоволствие ми е било да контактувам с него. Той е човек, от когото много неща могат да се научат.

Никога не съм си свалял гащетата след мач със Славия. Това е лъжа. Имаше такъв случай, но не пред агитката, а пред "А" сектор.

Сираков бе върнат и към 2007 г., когато Левски се издъни срещу Тампере в квалификациите на Шампионска лига.

"Въобще не ми е минало през главата. Като гледах как функционира и играе тимът в контролните срещи срещу по-силни отбори от Тампере, въобще не ми е минало през главата, че може да отпаднем. То и на него не му е минало, че нещо можело да се случи. Обаче имало да се случва", заяви Сираков.

Голям екшън при "сините"?


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Плащаме по € 110 за първо море през май Плащаме по € 110 за първо море през май 20/04/2026, Понеделник 17:20 0
Светлозария КИДЕРОВА До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне 20/04/2026, Понеделник 16:00 0
Светлозария КИДЕРОВА Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва 20/04/2026, Понеделник 15:40 1
Емел МАХМУД Баскетболен кош падна върху момче Баскетболен кош падна върху момче 20/04/2026, Понеделник 15:00 0
6
Коментара по темата
6.
Милиционер
26.03.2025 07:58:58
0
1
Че вашия отбор кога е създаден бе,милиционерче?Върнете си името Динамо,спрете да се храните от данъците ни и тогава раздавайте морал!И за каква свобода говориш,бг футбола има всичко друго но не и свобода!
5.
моряка
25.03.2025 13:52:39
0
0
До 2-ката проста.Ти ли мръсна комунистическа мутро ще говориш за отбор на власта!Вашия заченат от бкп червен отбор е тумора на футбола ни.Левски винаги е бил отбора на народа и свободата!
4.
И
24.03.2025 23:25:12
0
10
Защо въпбще политици трябва да помагат на частен футболвн клуб. Корупция до шия.
3.
*********
24.03.2025 20:25:06
1
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Отбора на властта
24.03.2025 20:24:30
3
18
ФК Пеефски…освободете името на Апостола!
1.
1914
24.03.2025 20:00:40
3
21
Мърши сте всички,паляк рогоносец!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Плащаме по € 110 за нощувка за първо море през май Плащаме по € 110 за нощувка за първо море през май Хотелите с оферти за дълъг уикенд покрай празниците Напусна ни Георги Георгиев - Джони, фотожурналистът, който запечата началото на демократичните промени Напусна ни Георги Георгиев - Джони, фотожурналистът, който запечата началото на демократичните промени Създателят на незабравими снимки от периода на прехода у нас остави следа в българската фотожурналистика Сричащият депутат Стефан Апостолов измести по преференции Росен Желязков в Благоевград Сричащият депутат Стефан Апостолов измести по преференции Росен Желязков в Благоевград Апостолов е син на кмета на Симитли Кои са шампионите по преференции в Бургас Кои са шампионите по преференции в Бургас Божидар Божанов и Исмаил Осман пренаредиха листите, малко не стигна на Галя Василева и Атанас Пъчков да направят същото и с ГЕРБ Окончателно: "Прогресивна България" със 131 депутати, ГЕРБ - 39, ПП-ДБ - 37 Окончателно: "Прогресивна България" със 131 депутати, ГЕРБ - 39, ПП-ДБ - 37 "Възраждане" се свива до 13 мандата, а ДПС - до 20 До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне В момента тече проектиране на нов площад Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва 53% от жените се изстреляха до урните, мъжете бяха по-лежерни - 47 на сто. 64,9% от висшистите още вярват на ПП-ДБ СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево отбеляза 150 години от Априлското въстание СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево отбеляза 150 години от Априлското въстание Ученици и преподаватели от Царево почетоха героите с тържествено честване и рецитали Почина големият бургаски монументалист и учител Енчо Рачев Почина големият бургаски монументалист и учител Енчо Рачев През 2011 г. той бе удостоен с престижното звание "Художник на годината" Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи? Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи? Проучване на Mercer разкрива стратегиите и тенденциите за ангажираност и удовлетвореност на служителите в успешните компании
Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение  Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение  С магнитуд над 8 или по-висок, след мощния трус който удари по-рано  Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Цунами с вълни до 3 м се очаква да засегне префектурите Хокайдо и Ивате Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Трусът с магнитуд 7,6 по Рихтер удари на 236 км източно от Хачинохе Цените на петрола продължават да скачат Цените на петрола продължават да скачат Фючърсите на суровия петрол Брент поскъпват на фона на напрежението между САЩ и Иран Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Само който е бил депутат, знае колко боли, когато вече не си депутат.
Виц на деня Виц на деня Депутат:
- Политика правим само предизборно, после правим само икономика.
Виц на деня Виц на деня - Интересувате ли се от политика?
- Разбира се!
- Активен или пасивен?
- В смисъл?
- В смисъл - депутат ли сте или просто гледате телевизия?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Интересно, но и озадачаващо е, че все повече психиатри коментират българската политика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори