×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мъск мести човечеството на Луната: Автономен град до 10 години
  • Григор Димитров ще играе на двойки с друг българин в Далас
  • Психиатър: Случаят "Петрохан" е разширено меланхолно самоубийство
  • В САЩ отказали медицински грижи на бебе, задържано от имиграционните
  • Бившият медиен магнат Джими Лай е осъден на 20 години в Хонконг
  • Владимир Зографски в ски скоковете ще представя България днес на Олимпиадата
  • Продължава разследването по случая „Петрохан”
  • Минимална пенсия дават на всеки втори
  • Междинните избори не „блокират“ Тръмп
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Разсипаха го заради тотото


24 Март 2025, Понеделник, 15:44 ч.
Автор: Флагман.бг

Моля, заедно с ръководството на Тотото да уволните чичко Део и момето с джуките, зоват зрителите 

Побъркаха от критика наша знакова тв звезда заради огромния гаф с тотализатора вчера. Ужасни коментари се изсипаха по адрес на водещия на тотото по БНТ Део Славчев.

Повечето са напълно неуместни, защото култовият водещ няма никаква вина за случилото се. Зрителите не обърнаха толкова внимание на колежката му Марина Кискинова, но по отношение на Део не пестят подигравки. Всъщност е видно от записа от живото предаване, че Део реагира напълно професионално. Марина сякаш не разбра какво се е случило и продължи по инерция. Део обаче беше напълно наясно какво се случва. Той спря за миг при вида на изтегленото число, но направи единственото възможно нещо в тази ситуация да обяви числото, което е изтеглено.

Ето част от коментарите:

"Моля, заедно с ръководството на Тотото да уволните чичко Део и момето с джуките!" "На мен ми стана жал само за горкия Део - вижда 41, разбира, че няма как това да е валидно число, но след 2 секунди колебание какво да каже, какво да прави - ами 41, драги зрители. Това се падна, аз какво да направя"

Тотото с позиция за гафа: Виновни се оказаха...топките

"Боже, вече и на тях не може да вярваш... Тъкмо мислех да започна да пускам тото Део мълча дълго, но.." Играете ли.. Честито Део...Вземи се хвани та поработи нещо,не стой цял живот покрай топлата вода!" "ДЕО защо си замълча като излезе 41 ? Защо не се анулира веднага тегленето ? Извинявам се много, забравих ние сме тъпи и трябва да сме полит коректни. Много се изивнявам , че съм тъп и агресивен. Ох, каква гадна забележка!"

"Аа Део изчезна от екрана, ама не смее да се изкаже, че стана фал...Оставка и бойкот шушумиги!" "Каквато е държавата ни, такова е и тотото ни. Део се усети, обявявайки 41 в тото "5 от 35". Ама нали е на живо, освен да замълчи, не му остава друго."

'Конституционният съд ще се произнесе ли по казуса с тотото, а прокуратурата ще се самосезира ли за състав на престъпление? Киселова ще прекрати ли мандата на Део като водещ?' Добре че става някой гаф в Тотализатора че да си спомним за Д2 и Део"


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Флагман.БГ Дързък опит за измама с евро във Варна Дързък опит за измама с евро във Варна 09/02/2026, Понеделник 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Рекорд в "Арена Бургас" Рекорд в "Арена Бургас" 09/02/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан" Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан" 09/02/2026, Понеделник 19:00 6
6
Коментара по темата
6.
Водещите нямат вина.Момичето е готино..338
24.03.2025 19:01:25
5
3
Водещите нямат вина.Момичето е готино..
5.
Ако и при
24.03.2025 18:59:59
1
1
новото теглене се беше паднала някоя сбъркана топка ,вече с две грешни топки щях да си помисля ,че си правят ташак тези от тотото и тогава оставките наистина щеше да бъдат заслужени !
4.
Човек
24.03.2025 18:41:36
6
3
Не може да сгреши значи ,пуууу!
Само злобари и заядливци !
Кой знае какво станало !-Чудо голямо !
Нали пуснаха ново теглене !
Като гларуси сте значи -само чакате и дебнете да разпердушините ,а дали ,заслужено или не-на кой му дреме ,важното е да си излеете комплексарските помии!
3.
Цунчу Гулганев
24.03.2025 16:53:10
3
6
На мен да ми дадат да си излея гнева на колежката на Део, каквато е слаба, кой знае с каква голяма слива е, като агне ще я пълня
2.
7887
24.03.2025 16:52:31
0
14
Само Чък Норис може да пусне фиш с число 41 в тираж на 5от35! хаха
1.
EХО
24.03.2025 16:48:45
3
8
Да се уволнят !Огромен гаф!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
И майката на Николай Златков е убедена, че Калушев бил добър човек И майката на Николай Златков е убедена, че Калушев бил добър човек Според нея рейнджърите са ликвидирани, защото са станали са свидетели на нещо   Защо Валентин от Царево едва не закла с нож приятел (ВИДЕО) Защо Валентин от Царево едва не закла с нож приятел (ВИДЕО) Той пръв ме атакува, твърди 29-годишният строителен работник от морския град Добра новина за Черноморието: Язовир „Камчия“ над 47% пълен Добра новина за Черноморието: Язовир „Камчия“ над 47% пълен Басейнова дирекция отчита стабилна тенденция преди лятото 11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие 11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие Детето е в неизвестност от следобедните часове в района на Пети полк и училищата в квартала Бащата на 15-годишния Алекс за Калушев: Още му вярвам! Бащата на 15-годишния Алекс за Калушев: Още му вярвам! Не съм си променил мнението за Калушев изобщо, отговори той по Вайбър след вестта за смъртта им Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега Той попита кой допусна НПО-тата до училищата и защо институциите мълчат Проговори мистериозният овчар, открил кемпера с телата на Ивайло Калушев и двете момчета Проговори мистериозният овчар, открил кемпера с телата на Ивайло Калушев и двете момчета Натиснах клаксона, но никой не излезе, разказа Николай Ангелов Натривки по ръцете на мъртвите ще разплетат мистерията с шесторното (само)убийство Натривки по ръцете на мъртвите ще разплетат мистерията с шесторното (само)убийство Не може всичко по случая да се разсекрети, тъй като е възможно да има информация, която да навреди на националната сигурност, заяви ген. Атанас Атанасов Майка разказва как, без да очаква, е изключена от живота на дъщеря си Майка разказва как, без да очаква, е изключена от живота на дъщеря си Историята на Лора Уелингтън е показателна за отчуждението между родители и пораснали деца, което вече не е изключение Мъж от Лом остава в ареста по обвинение в блудство с малолетни Мъж от Лом остава в ареста по обвинение в блудство с малолетни Окръжният съд в Монтана отмени по-леката мярка на Районния съд в Лом след протест на прокуратурата и нови доказателства
САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации В Испания признаха съществуването на програма за заместването на коренните европейци с мигранти Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Във фокуса ще бъдат преговорите на Вашингтон с Иран и напрежението в Близкия изток Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня -Синът ми заля лаптопа с бира, има ли шанс да се оправи?
-Зависи колко си го бил.
Виц на деня Виц на деня - Пено, защо не сложиш едно плашило в двора си?
- Че защо ми е, нали съм там по цял ден.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Една жена може да я болят краката, ръцете, главата, ама устата никога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори