Филип разказа как го е извадил от Златка
Беше я ужилила пчеличка и аз просто извадих жилото, казва Лазаров
Филип Лазаров, добре познат на зрителите от „Островът на изкушението“, където накара плеймейтката Златка Райкова да стене от страст, напусна първи звездният отбор в „Хелс китчън“. Там осъзнах колко отговорна е работата на кулинарите, преди обичах да ям, но не и да готвя“, признава той в интервю за в. „Уикенд“.
Според него, риалитито на шеф Виктор Ангелов щеше да е много по-яко, ако заедно с черната Златка се състезаваше и другата култова плеймейтка – русата Златка Райкова.
Макар той и Райкова да прекараха на „Острова на изкушението“ цяла нощ заедно, Лазаров твърди, че никога не са били интимни. „В предаването я беше ужилила пчеличка и аз просто извадих жилото. Това беше – нищо повече не е имало помежду ни. Изключително много я уважавам, но не поддържаме контакт“, твърди той.
Филип признава, че е уникален женкар, но винаги, когато е във връзка, е изключително моногамен. „След раздели съм си наваксвал за времето, в което съм бил обвързан“, казва той.
С жената, с която е в момента, имат 10-годишна връзка, тя му е дала и най-големия подарък – техния син.
Освен с участието си в риалити формати, Филип Лазаров е активен и в дигиталното пространство. Той е блогър и създател на популярния YouTube канал „Bri4ka“, в който публикува видеа, свързани с автомобили, лайфстайл и различни социални теми.
„Обичам телевизията, но онлайн пространството ми дава по-голяма свобода да изразявам мнението си. „Bri4ka“ расте с всеки изминал ден и съм щастлив от интереса, който хората проявяват към съдържанието ми,“ споделя Лазаров.
ЦСКА отпадна от Лига Европа, феновете поискаха оставката на Христо Янев
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
НАП, Полицията и „Главна инспекция по труда“ провериха 15 търговски обекта на „кухи“ дружества
Дрон след дрон по Южното Черноморие: Нов сигнал вдигна ВМС край Созопол
