×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мария Илиева специален гост с най-големите си хитове на „Бургас и морето“
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
  • Ясен Петров ще поеме Спартак
  • Само 5% от новите фирми оцеляват
  • Девет плажа в Гърция останаха без „Син флаг“ след внезапни проверки
  • Русия удари американска компания в Киев
  • От "Възраждане" поискаха съвет по сигурността заради позицията на Иран за авиобаза "Безмер"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само в Бургас! Мъж открадна... светофар (ВИДЕО)


Само в Бургас! Мъж открадна... светофар (ВИДЕО)
Съоръжението е отмъкнато от кръстовището между бул. „Стефан Стамболов” и ул. „Дунав”, където ежедневно пресичат стотици ученици на Механото, ТОХ-а и Строителния техникум
21 Март 2025, Петък, 17:31 ч.
Автор: Флагман.БГ, Видео: Община Бургас

Младежът с походка, прилягаща на човек, носещ два кега бира под ръцете си, първо скача, за да счупи сигнализацията, после се връща да си го прибере

Вандали откраднаха два светофара в Бургас, а случилото се е запечатано на видео от системата за видеонаблюдение на Общината. Кадрите са потресаващи, акто инцидентът е от нощта на 13 срещу 14 март - в часовете между 2:00 и 2:30 през нощта.

На клипа, публикуван по-рано днес, се вижда как група от шест, изглеждащи едри млади мъже, преминава по тротоара покрай Механотехникума. Когато стигат до кръстовището на бул. „Стефан Стамболов” и ул. „Дунав”, единият от групата, с походка, прилягаща на човек, носещ два кега бира под ръцете си, се запътва към светофара, подскача леко и счупва светофара с ръка. Младежите от шумната компания изглеждат на възраст между 20 и 25 г.

Половин час по-късно, около 2:30 ч., цялата група се връща. Можем само да предполагаме какви разговори са водили през това време във връзка със счупения светофар. Но виждаме как същият мъж пак подскача, но този път с цел да си вземе счупеното парче, което пада на земята, а той го вдига и замъква със себе си.

Няколко часа по-късно от фирмата по поддръжка са установили, че липсва и един от пешеходните светофари на съседно кръстовище. Пешеходният светофар вече е подменен и работи нормално, за другия светофар се чакат резервни части, за да бъде ремонтиран.

За случая е уведомена и бургаската полиция, записите от видеокамерите са предадени на разследващите, съобщават от Община Бургас.

 


В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
Bs vazrajdane
23.03.2025 00:31:17
0
2
Малки мършички на Бургас,но най-вече голямата мършичка облякън лятно за да се прави на "батка" дето скочи като зайче за да си счупи ръката в светофара, явно е искал да го вземе за да си има светлина все пак като го е..т в килията като влезе скоро!!!
20.
да
22.03.2025 12:13:19
1
15
нищо ново, група чернобилчета на един живот шамар обикалят улиците след полунощ и се имат за големите бабаити
19.
Пффф
22.03.2025 08:00:38
1
10
Това са гей дружинка калинка малинка! Дайба халките дайба!
18.
V gangster 15
22.03.2025 07:52:46
0
9
Пич,описал си паляците дошли от кол и въже в Бургас последните 15-20г с техните селски комплекси,Бургас не е за вас!
17.
Това не е мъж!
22.03.2025 02:15:15
0
15
Това е гнусна наркоманска путка!
16.
Ало, Враца?
22.03.2025 01:20:19
1
12
ОПГ Светофар им лепнете тероризъм и да взимат доволно години
15.
V
22.03.2025 01:08:27
1
26
Класически бургаски гангстер, бие неодушевени предмети, ходи все едно е Рони Колмън, е вярно малко мускулите ги е забравил и диаметъра на врата му е колкото на четвъртокласничка, но важното е другите чикиджии да го мислят за велик хахахаха
14.
eeeh ama
21.03.2025 23:07:45
1
17
Изглеждат сериозна бригада момчетата, кон да ги е*е, назад ще дават.
13.
Spas
21.03.2025 20:03:58
3
34
Нали има денонощен видео център,дежурния какво е гледал или е спал като началника си!
12.
Гого
21.03.2025 19:25:12
1
34
На днешната пасмина и липсва казармата, а ма за жалост няма как да я върнат
11.
Лъхам
21.03.2025 18:50:41
2
30
Спрете им лепилото на тия шматки
10.
до 4-ти
21.03.2025 18:47:39
4
24
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ, в цяла България е едно и също бай ганьовщината царува
9.
Лайф ис лайф
21.03.2025 18:44:46
1
46
Изгревски бекове ли са? Нямат пари на партия за 2 таксита, затова се прибират пеша. Парите от мама са внесли в дюнерите на пощата. Лайф ис лайф.
8.
Да си го навре
21.03.2025 18:42:14
0
43
В задния двор да му свети , деградирал тинейджър малоумник ..
7.
МВР
21.03.2025 18:30:31
1
45
Завършен идиот!
6.
Баща му
21.03.2025 18:16:17
1
62
Батка с матка ходи с дините под мишниците в тоя студ по къси гащи и се прави на гангстер после в районното ще реве като жена да го пускат
5.
до спиртов
21.03.2025 18:06:23
8
30
ПО-голема тъпня-не беях чел
4.
G
21.03.2025 18:05:10
5
79
Отидете до Пловдив ,Варна , та даже и в сбирщайна София . Никъде няма толкова много селтаци колкото в Бургас . И преди 20 години беше така и до ден днешен си е така . Красив град,но в него останали само утайки
3.
Кортеза Мензиз
21.03.2025 18:05:03
0
32
Никой ли не може да ги разпознае?
2.
Спиртов
21.03.2025 18:00:50
6
32
Светофар ни спасява
и пак той ни дели.

Светофара им пречи
на баш-будали.

Да разбива разграбва
дори светофар,
е известен бай Ганьо
на айдуците цар.
1.
*********
21.03.2025 17:44:40
2
46
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Официално: България избира президент на 25 октомври Официално: България избира президент на 25 октомври При втори тур избирателите ще се върнат пред урните на 1 ноември, парламентът постави началото на подготовката за вота Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин 35-годишната нарушителка ще прекарала денонощие в ареста Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена Фестивалът Странджа манджа събира местните вкусове, традициите и две от най-разпознаваемите имена на българската музика Копринков към Пекин: Слухът за разрив в кръга на Радев набира скорост Копринков към Пекин: Слухът за разрив в кръга на Радев набира скорост Румен Радев не го опроверга публично, въпреки че разполага с официални и неофициални канали за бърз отговор Опашки пред заведения в Слънчев бряг, тръгвайте към морето, съветва Румен Драганов Опашки пред заведения в Слънчев бряг, тръгвайте към морето, съветва Румен Драганов Сега е най-изгодно, добавя той Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта НСИ отчете 43 315 нови предприятия за година, но само 284 от тях стартират с поне 10 наети Юлиан Костов и Мирела Илиева с откровен разговор на сцената на Sea You Podcast в Бургас Юлиан Костов и Мирела Илиева с откровен разговор на сцената на Sea You Podcast в Бургас Сред специалните гости на първото издание ще бъде една от най-обсъжданите светски двойки – Юлиан Костов и Мирела Илиева Млад шофьор предизвика катастрофа на пътя Варна-Бургас, жена пострада Млад шофьор предизвика катастрофа на пътя Варна-Бургас, жена пострада Несъобразената скорост и липсата на дистанция довели до удара "Необитинт ГмбХ - клон Бургас" търси да назначи управител "Необитинт ГмбХ - клон Бургас" търси да назначи управител Кандидатите трябва да притежават умения за планиране, управление и контрол на дейността при разработване, внедряване и поддържане на бизнес софтуер Бургазлия отиде за риба, остана без колесар: Полицията хвана крадците край язовир „Ахелой“ Бургазлия отиде за риба, остана без колесар: Полицията хвана крадците край язовир „Ахелой“ Двама мъже от село Габерово отмъкнали съоръжението за 1300 евро, докато човекът бил с лодката във водата
Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Рекордьорът по изкачени осемхилядници е бил с още 9-има алпинисти под Броуд пик, тече издирвателна акция Добра новина! Започват ремонтите на два подлеза в Бургас Добра новина! Започват ремонтите на два подлеза в Бургас Става въпрос за подлеза на ул. "Никола Петков" и този при магазин Лидл в ж.к. Славейков Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Председателят на Института за пътна безопасност предупреди, че държавата отчита трагедиите, вместо да управлява риска преди тях Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев Terminal Autonomy произвежда апаратите AQ-400 Scythe и AQ-100 Bayonet Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Техеран поиска решението да бъде преразгледано, София отрече участие във военни действия Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори