Таван на ученически подлез рухна във Варна
Не само е опасно, но и се случва постоянно
Таван на подлез в района на кварталите "Бриз" и "Чайка" рухна във Варна. Няма данни за пострадали. Съоръжението е доста ползвано, защото отгоре се намира оживен булевард. В съседство е с автобусна спирка, наоколо са една от езиковите гимназии и гимназията по химия.
Пропадането е станало вчера по обед - късмет, че не са минавали деца, отивайки или връщайки се от втората училищна смяна. От там постоянно минават и майки с детски колички, просто защото няма откъде другаде да пресекат.
Проблем е не само пропадането. Но и фактът, че се случва втори път през последните 2-3 години. Хората от кварталите разказват още, че таваните и на други околни подлези рухват често.
Часове след инцидента са сложени заграждения. Но е видно, че още мазилка може да падне.
"Общината знае, но мерките са козметични. Сигнали се подават постоянно. Трагедия ли се чака да стане?", е обобщеният коментар на хората.
Кърлежи разболяха 500 българи
Разсейването е най-голямата заплаха за ума, предупреди Нобелов лауреат
Българин: След 15 години в Нидерландия продължават да ни приемат като втора ръка хора
Малка държава в Тихия океан не хареса името си, сменя го
Зарков: Истинският тест за ПБ е да избере нови ВСС и главен прокурор, които да изтърбушат канапето на Пепи Еврото
Младен строши черепа на брат си с тесла, получи 11 години затвор
Професор Рачев каза какво време предстои в Бургас и Варна
Адска жега на световното по футбол, 25 % от мачовете ще се играят във време опасно за здравето на футболистите
Тъстът на покойния днес Славчо Пеев искал да го застреля
Старчески неволи налегнаха Алла Пугачова
Пълен обрат в "Ергенът" България - Чикиментото Стоян се връща на бял кон
Ако искате къща край София - подгответе 700 хил. евро
