„Социални Оскари” за бургазлии с големи сърца, които помагат на възрастни и хора с увреждания
Отличията бяха връчени на управителите на 30 социални услуги, които ежедневно и неуморно се грижат за нашите съграждани в нужда
„Социални Оскари” получиха социални работници от Бургас, а след връчването им кметът Димитър Николов поясни, че днес отдаваме заслужено признание на хората с големи сърца, посветили се на благородната мисия да помагат на нуждаещите се.
„Социалната работа е не просто професия – тя е призвание, което изисква всеотдайност, търпение, разбиране и огромна човечност. Това са хората, които ежедневно подкрепят най-уязвимите членове на обществото ни – възрастни, хора с увреждания, деца в риск, семейства в затруднено положение“, сподели във Фейсбук кметът на Бургас.
„Ето защо днес отбелязахме Световния ден на социалната работа с тържествена церемония, на която връчихме „Социални Оскари”, за да благодарим на тези наши съграждани за грижите, подкрепата и състраданието“, добавя той.
Отличията бяха връчени на управителите на 30 социални услуги, които ежедневно и неуморно се грижат за нашите съграждани в нужда.
„На всички социални работници в община Бургас пожелавам да бъдат здрави и да продължават със същата обич и приятелско отношение да помагат на хората в неравностойно положение! Вярвайте в доброто, което правите ежедневно в полза на нуждаещите се! Честит празник!“, добавя Николов.
Певецът Коцето каза "не" на алкохола
Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й
Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й
Международен скандал: Нашенец предложи 120 евро подкуп на чужди граничари
Ужас в час: 14-годишен наръга госпожата, тя бере душа в болница
10 мъже обвинени в изнасилване на 5-годишно дете, може да изгният в затвора
Взривиха къщата на "турбо" легендата Здравко Чолич - вижте първата му реакция
Фурията Кукурея с добри думи за България въпреки общото 7:0
Задържаха българи, изтезавали животни
Конфликтът Златева - ЦСКА съсипва борбата: класиранията говорят
20-годишна получи 85 предложения за брак в рамките на ден
Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс
