Над 1 млн. лв. за обзаведен дом в атрактивен квартал
В София има цени над 4000 евро за кв. метър
Цената на апартамент с площ над 120 квадрата в атрактивен квартал на София, след довършване и обзавеждане, доближава 1 млн. лв., разказаха брокери. В столицата има оферти за продажба на луксозни имоти с цени над 4000 евро за кв. метър. Дори жилището да е малко по-евтино, с довършителните разходи и парите за обзавеждане крайната цена често може да достигне и дори да надхвърли милион в левове.
Недвижимото имущество в сграда на хубава локация е много добра инвестиция. С оглед на предстоящото влизане на страната ни в еврозоната цените на имотите ще нарастват, категорични са брокери. Най-бързо поскъпват имоти, които са близо до метрото или до бъдеща метролиния. Хора, които нямат достатъчно за апартамент, са по-готови да купят гараж, затова и там цените растат, пише Труд. При гаражите най-голямо е поскъпването в квартали, където местата за паркиране са малко, дори и при наличие на синя или зелена зона.
Освен голямото търсене на луксозни жилища в София, има интерес и към покупката на къщи в покрайнините на столицата. Цените на такива имоти са високи, най-желани са къщи, от които може да се стигне с кола до София за около половин час.
Гуардиола поиска колосална заплата, Италия е пас за Пеп - следва Англия
Отстраненият от Зеленски Федоров с изненадващо предложение
МОК зарадва Джани Инфантино
Внезапно почина редактор на Нова телевизия
Мъртво пиян шофьор се заби в канавка
Тъжна вест: Работник загина на "Камп Ноу"
Почина голяма легенда на "Холивуд", Джим Кери потъна в скръб
Спипаха българин, издирван от съда в Мюнхен
Оставен без надзор котлон подпали апартамент с три малки деца
Корабът "Св. св. Кирил и Методий" акостира в Несебър
Бързи палачинки за 10 минути: Идеална закуска за цялото семейство
Страшна челна катастрофа с българи в Гърция
Не подценявайте морето днес: Очакват се вятър и големи вълни

10.000 € за 1м2 се продават апартаментите в новия небостъргач таур строен oт Николай Вълканов дясната ръка на Ахмед ДОГАН(Сoпола)до МОЛ
България в София
Шопите нещо мнооу хвърчат на ВИСОКО