Беше най-богатият българин, а сега се реди се на опашка в пощата, за да си вземе пенсията
Поне така твърди самият той
Маститият доскоро бизнесмен Васил Божков, който само допреди няколко години оглавяваше класациите за най-богат българин, си получава пенсията на ръка в пощата. Това признание направи лично бившият мултимилионер в разговор с Миролюба Бенатонва и Генка Шикерова.
В интервю пред двете журналистки в ютюб канала им Васил Божков сподели, че тъй като е санкциониран по глобалния закон „Магнитски”, не искат да му открият банкова сметка.
"А как си плащам ток, парно, вода? Как си получавам пенсията, като един заслужил пенсионер?”, риторично попита той. На въпрос „вие на пенсия ли сте?”, той отговори така: „А на какво да съм? Работил съм, тежък, напрегнат труд”. И как си получавате пенсията?, попита го Генка Шикерова.
„На ръка от пощата”, просто отговори Божков.„Ето, сега в пощата като направят и магазин, ще можете и да си пазарувате, пошегува се водещата.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Стига сме ги търпяли, да ги изметем колкото се може по- бързо!!!
Окрадоха България, не се наядоха, макар че ДБ изядоха на торта и
костите от Паметника.
Дано Господ вижда какво се случва и да ги постави на място!!!
Въпреки, че е доста богат, това не означава, че трябва да ме получава пенсия.
Например, заплатата на Шиши Кеша, по времето, когато заемаше длъжността следовател в Столичното следствие , не си взимаше заплатата, защото не се вясваше на работа,а заплатата му я взимаше Пепи Еврото.