Майката на дългогодишния началник на свиленградската митница се самоуби
Скочи от втория етаж на болницата
Свиленград е потресен от трагичен инцидент, разиграл се тази сутрин в местната болница. Възрастна жена, която се лекувала след прекаран инсулт, е скочила от втория етаж на лечебното заведение и е загинала на място, съобщава местният сайт e-svilengrad.com.
По първоначална информация загиналата е дългогодишна учителка в Свиленград, уважавана в града, а още по-шокиращо е, че тя е майка на бившия началник на свиленградската митница Стефан Марашев.
Жената е била на над 90 години и е преминавала през тежко лечение, но причините, довели до фаталното ѝ решение, все още не са напълно изяснени.
Трагедията разтърси близките ѝ, а градът скърби за една от своите най-дългогодишни педагози. Разследването по случая продължава, като предстои да се изяснят обстоятелствата около трагичния инцидент.
Технологията, която променя събитийната индустрия, идва на TravelX 2026
Този момент от Милано Кортина остава в историята на българския спорт
Убийствени ветрове със скорост 250 километра в час удариха пристанищен град
Изровиха от гроба останките на красавицата Барбара, подозират, че е убита
След невероятния старт за българския биатлон - Катя Дафовска каза за Лорчето
Цените на зеленчуците хвърчат нагоре
ЕС одобри отпускането на 3,3 млрд. евро за отбраната на България
Леден душ за Локо Новосибирск и Мони Николов
Фатален инцидент с влак между гарите Бели извор и Враца, почина мъж
Полицайка е задържана с над 2 кила кокаин
Стряскащ случай: Юноша преби 13-годишно момиче
Лора Христова с първи думи след историческото си представяне в Милано Кортина
