Зеленски с тежки думи за Путин
16 Март 2025, Неделя, 12:03 ч.
Автор: Флагман.БГЕто какво сподели украинският лидер
Украинският президент Володимир Зеленски заяви, че руският лидер Владимир Путин "лъже", когато казва, че 30-дневното примирие, предложено от Киев и Вашингтон, е "сложно".
Както е известно от Украйна и САЩ предлагат временно спиране на огъня между Киев и Москва.
"Путин лъже за това, че прекратяването на огъня уж е твърде сложно. В действителност всичко може да бъде контролирано и ние обсъдихме това с американците", заяви Зеленски в "Екс".
В категории:
Войната в Украйна
Какво ще е времето на 23 февруари
Треньорът на ЦСКА Христо Янев със сигурност е доволен от тази статистика
Идеален подарък за първа среща
Какво означава, ако любимият алкохол на мъж е розе?
Лесна и бърза рецепта за перфектен десерт
Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията
Пистолетите в България достигат 133 245: Как граждани и охранители се въоръжават
Ползите от рибата за здравето: Защо тя е изключително полезна храна
Коя зодия ще има най‑щастлив месец март според астролозите?
Играч на ЦСКА взима приз на ФИФА, нарежда се до Кристиано Роналдо?
Борислав Сандов: Хората от "Петрохан" не ми изглеждаха на секта, бяха много позитивни
Защо в любовните реалитита няма по-пълнички хора?

лячо и самия украински народ ще постъпи жестоко с него.Не забравяйте как постъпиха с кадафи, с чаушешкои др.Съжалявам го този шут, но като го видя по телевизра ми се повдига и бих го удушил със собствените си ръце.Толкова народ си отиде заради него и се разруши Украйна.Толкова народ се изби , но наглеца продължава да се мазни на прозападните деирджии и да им дава пушецно месо за осъществяване на хиляди хора.
Хайде педита гейпарадски! Набирайте се на минуса и беж в кенефа на автогарата да перете мазни кларинети! Демократска, гнусна тиня гейпарадска ХАХХАХАХАХ