Вижте как ученици от Люляково едва не разплакаха от радост класната си
Подариха й разкошен букет и я развълнуваха с покана за бал, на която нямаше как да отговори, освен с „разбира се“
Вълнуваща покана за бал получи преподавателят география и икономика и по биология Фатме Осман от СУ „Отец Паисий“ в Люляково, община Руен. Те я посрещнаха в училищния двор с плакат, на който бе изписан въпросът „Г-жо Осман, ще дойдете ли с нас на бала?“.
Преди любимата им учителка да слезе по стълбите, един от бъдещите абитуриенти й поднесе разкошен букет и лента с надпис „най-добрата класна“.
Изненадана Фатме Осман вървеше под дъжд от конфети и когато стигна до девойките, които държаха плаката, се усмихна и отбеляза своето решение върху него. Тя постави отметка пред „Разбира се“.
Един от нейните възпитаници гръмна шампанското. Пенливото вино се лееше като след победа във Формула 1, а радостните ученици аплодираха любимата си учителка.
„С г-жа Осман сме заедно още от осми клас, а тази година завършваме и бихме искали да я поканим официално на нашия абитуриентски бал. Тя винаги е била не просто учител, а истински приятел и вдъхновение за нас. Подкрепяла ни е във всичко“, споделя нейна ученичка.
Великобритания ни изпраща на помощ още три кучета
София издаде виза за проектирането на новия стадион на "Левски"
Язовир "Александър Стамболийски" е започнал да прелива
Германия раздава паспорти на конвейер
Средна заплата от 3176 евро в един сектор в София
Рецидивист отвлече жена и бебето ѝ в Пловдив
Над 2000 участници на маратон Каланджа в Синеморец
Набиха и ограбиха легенда на Формула 1
Кремъл издирва Гари Каспаров, иска го с белезници
Реал се раздели със звезден футболист
"Прогресивна България" готова на сблъсък с пазара, ако не паднат цените

Показност...