Екшън в Карнобатско! Полицията щурмува дом на криминално проявен – откриха боеприпаси
Местните са шокирани от случилото се и коментират, че отдавна подозират криминалното минало на задържания, но не са очаквали подобна развръзка
Драматична акция на полицията разтърси иначе спокойното село Невестино, община Карнобат. Вчера, 13 март, униформени от Районното управление в Карнобат извършиха специализирано претърсване в частен дом, обитаван от 32-годишен мъж с богато криминално досие.
При операцията служителите на реда са се натъкнали на притеснителна находка – цели девет ловни боеприпаса 12-ти калибър, които били незаконно съхранявани в жилището. Незабавно мъжът е арестуван и отведен в ареста, където ще прекара следващите 24 часа.
По случая вече е образувано бързо производство, а органите на реда разследват дали задържаният е планирал нещо по-сериозно или просто си е поддържал нелегален арсенал. Жителите на селото са шокирани от случилото се и коментират, че отдавна подозират криминалното минало на задържания, но не са очаквали подобна развръзка.
Златната виза разпали имотен бум в Гърция, чужденци наляха милиарди
Три години или повече: Кога е разумно да сменим смартфона
Тони Стораро избухна срещу райския газ: Безобразно е! Аз пея, те дишат балони пред мен
AI превзема офисите, но човешките умения решават кой ще запази работата си
В разгара на лятото доматите поскъпнаха с 16% на борсите
Безпрецедентно: Унгария спря единствената си АЕЦ заради пресъхващия Дунав
02/08/2026, Неделя 12:30
0
Анонимна свидетелка за хората на Калушев: Не видях нищо нередно в Петрохан
Борисов: ГЕРБ има хора, които ще бият на балотаж през ноемрви, търсим силна президентска двойка (ВИДЕО)
Винсънт Пасторе, изиграл Салваторе Бонпенсиеро в „Семейство Сопрано“, е открит мъртъв в дома си на Сити Айлънд
Над 150 пожара са гасили огнеборците вчера
Бойко Борисов събра академията на ГЕРБ в Приморско (НА ЖИВО)
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
